הקמת אתרים מותאמים למנועי החיפוש ולחווית משתמש מודרניים- קורנגה חברה לבניית אתרים

בניית אתרים

בניית אתרים – כל מה שחשוב לדעת !

בניית אתר לעסקים וחברות ואף לבעלי עסקים קטנים ומקצועות חופשיים דורשת ידע במספר תחומים הקשורים זה בזה כאשר מדובר באתר אינטרנט ולא משנה מה גודל העסק שלכם או מה מהותו, בין אם מדובר באתר תדמיתי שהוא "הקל" ביותר לבנייה וכלה באתר מסחר המכיל אלפי מוצרים ומצריך בנייה אחרת לחלוטין, בנוסף לחשיבה שיווקית.

 אז בואו לכם נעשה סדר בבלגן:

האם אתם מבינים בשיווק, עיצוב, התנהגות גולשים/צרכנים?

כנראה שלגבי רוב האנשים התשובה שלילית שכן לא סביר ולא יעלה על הדעת שבעל עסק/חברה יבין בתחומים שאינם המקצוע שלו, כולנו הרי מבינים בתחום עיסוקנו ולא בכל דבר. בשביל זה יש אנשי מקצוע אחרים יעשו את העבודה בתשלום, קרי חברה לבניית אתרים  😊

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
View this post on Instagram
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A post shared by korangaseo (@korangaseo)

הרבדים השונים של בניית אתרים הם:

1.עיצוב אתר:

על מנת לגרום לגולשים להישאר באתר שלכם ולבצע פעולות כלשהן, האתר צריך להניע לפעולה, לגרום לצרכן הפוטנציאלי להקליק פנימה לעמודי המוצרים או השרות ולבצע את הפעולה שאנו כל כך רוצים שיבצע, קרי, לרכוש מוצרים ולשלם בכרטיס אשראי, זה הכל פשוט לא?

אז כנראה שלא כי אחרת כל אתר אינטרנט היה מצליח ומשגשג. עיצוב לאתר אינו חייב להיות מורכב אלא צריך לשרת את המטרה של העסק ולקלוע "לטעם" של קהל היעד אותו הוא מבקש להפוך ללקוחות.

לכן, נהוג לעשות שימוש בקו עיצובי "אחיד" כגון תבניות WordPress המספקות עיצוב מובנה בתבנית שכן מעצבים מוכשרים ומנוסים ביססו את העיצוב שלהם על הצורך בראש ובראשונה" לגרום לצרכן לבלות יותר זמן באתר שלכם". כל היתר פחות חשוב למען האמת שכן הצרכן מגיע לאתר לא מתוך "ואקום" אלא מחיפוש שביצע בגוגל או ממודעה פרסומית שראה בפייסבוק או בגוגל או היכן שהוא בשרת. וזה מביא אותנו לנושא הבא, עד כמה האתר שלכם מותאם לגוגל ?

2.אתר מותאם לגוגל ויתר מנועי החיפוש: 

ישנן טכנולוגיות רבות ושפות קוד מגוונות לבניית אתרים אך השאלה מה מתאים ונכון לעסק שלכם.

על מנת לא לסבך אתכם בשפות קוד שונות נגיד כך, רוב העסקים בעולם מוגדרים SMB , משמע, עסקים קטנים ובינוניים בגודלם ולכן מומלץ באופן רוחבי (כמעט) לבנות אתר בקוד פתוח WordPress המאפשר למעשה לכל עסק מהקטן ועד לגדול לבנות אתר בעלויות סבירות מאד, במהירות רבה ולתפעל אותו באופן עצמאי ובכך לחסוך כסף רב, מדובר על אלפי עד עשרות אלפי שקלי בשנה.

מערכת תפעול אתר ידידותית וקלה לשימוש, יציבות טכנולוגית גבוהה מבטיח אפס תקלות (שוב, כמעט) ויכולת לשווק במהירות ויעילות את העסק שלך, ממש בתוך שבועות בודדים מהרגע שהחלטת להקים אתר ועד הרגע שהוא עלה לאוויר. כל זאת מבלי לגרוע מאיכות הקוד ועמידה בדרישות גוגל לקידום אורגני.

לא מדובר בתהליך של הורדת תבנית חינמית או שימוש ב-WIX כפי שאולי אתם מדמיינים לעצמכם, להפך, נדרשת עבודת קוד ראשונית מקצועית מאד על מנת להבטיח תקינות האתר והתאמתו לגוגל, "גיור" השפה מאנגלית לעברית, מה שנקרא שמאל לימין ועוד פעולות נוספות אך ברות ביצוע בטווח של ימים בודדים וללא השקעה משמעותית.

לכן, לפני שאתם רצים להוריד תבנית חינמית או לפתוח אתר ב-WIX זכרו כי אתרים מסוג זה לא יקודמו בגוגל כראוי, וסביר יותר להניח כי לא יממשו את הפוטנציאל העצום של העסק ולא משנה מה תחום התמחותו.

חשוב לתת לחברה לבניית אתרים, עם אנשי מקצוע בקיאים ובעלי ניסיון עשיר (כמונו) לעמול בבניית אתר לעסקים שלכם. אתר אשר יעמוד בדרישות מנועי החיפוש הבכירים כדוגמת גוגל ויהפוך בעתיד למנוף צמיחה משמעותי מאד, אם לא המרכזי ביניהם.

3.כמה תעלה לי בניית אתר לעסק (מותאם לגוגל) ?

השאלה הכי חשובה מבחינתכם שכן לא קראתם עד הלום וחשבתם שלא אתן לכם תשובה, אז ככה…

בעדינות נאמר , שאם מציעים לכם אתר ב- 2000 ₪ תגידו תודה אבל לא תודה..

כי ככל הנראה לא ישקיעו את "שעות תכנות" הנדרשות כתנאי בסיסי לאתר המותאם לגוגל (זוכרים מהחפירה בסעיף הקודם ?).

אתר תדמית סביר יעלה בטווח 5000 ₪ -8000 ₪, אלא אם כן מדובר בדרישות מיוחדות של הלקוח לגבי עיצוב מתקדם וייחודי, או הוספת מערכות כלשהן לפי אפיון ייעודי.

אתרי מסחר זה כבר "אופרה אחרת לגמרי" שכן הם נדרשים לשעות תכנות רבות יותר, הקפדה על עמודי מוצר ונגישות מהירה לכל פריט. ישנם עוד פרמטרים רבים ומגוונים לאתרי מסחר אך גם כאן ניתן לומר כי אתר מסחר לכמות של עד כמה מאות מוצרים יעלה בטווח 12000 – 18000 ₪.

חשוב לדעת, כי אתר שלא הותאם בקוד לא יצליח להתקדם בגוגל באופן אורגני ולכן תאלצו "לקנות" תנועת גולשי לאתר באופן קבוע, הוצאה גדולה מאד שייתכן ולא תהיה כדאית עבורכם. בין אם מדובר בקמפיינים בגוגל או בפייסבוק או כל מקור אחר.

שווה להשקיע קצת יותר בבניית אתר איכותי, גם בתחילת הדרך!

4.בנינו אתר מותאם לגוגל אז איך מקדמים אותו עכשיו?

זו כבר שאלה שקל לי לענות עליה, מתקשרים אל חברת קורנגה – 073-2555000 ומבקשים לשוחח עם איש מקצוע שיסביר לכם כיצד התהליך מתנהל, מה הם היעדים אליהם נוכל להגיע בשנה הראשונה ומה הצפי של האתר לייצר הכנסה בפרק זמן זה. אנו מבטיחים לכם חוויה חיובית שתניב לכם הרבה מאד כסף ותעלה לכם ממש מעט!

יעידו על כך עשרות מלקוחותינו המבלים בחופש הגדול יחד עם המשפחה כאשר האתר שלהם מבצע את המכירות מדי יום ודואג לפרנסה.

זה לא מדע בדיוני זו המציאות של עסקים רבים אשר יכולים למכור דרך הרשת ללא צורך במיקום פיזי, כגון משרדים, מחסנים וכו'. כמובן שרוב העולם עדיין מגיע פיזית לעבודה ולדעתנו גם טוב שכך, אך הכוונה היא ..טוב, הבנתם את המסר.

הקמת אתרים מסוגים שונים - קורנגה בע"מ

______________________________________________________

מאמר נוסף מקורנגה על הקמת אתרים

הקמת אתר אינטרנט

בתחום בניית האתרים, לא נדיר לראות באינטרנט עשרות אם לא מאות אתרים מבולגנים, לא נגישים ולא נוחים, שמעוצבים בסגנון מיושן ולעתים רבות קורסים או לא עולים מלכתחילה על מכשירים סלולריים או על דפדפנים ישנים.

האתרים האלו בעיקר מייצגים עסקים או חברות שאין להן נגיעה לתחום הדיגיטל בכלל ולתחום האינטרנט בפרט. הם בדרך כלל מעוצבים על ידי מישהו מתוך החברה, שיוצר אותם בעזרת מערכות אוטומטיות לבניית אתרים.

חשוב להבין כי הקמת אתר אינטרנט עשויה להיות פשוטה, אבל כמו תמיד – על מוצר זול משלמים ביוקר. אתר האינטרנט הוא בפעמים רבות הפנים של החברה, ואתר לא ייצוגי גורם לחברה להיראות לא רצינית.

חושבים על כל המשתנים

מהצד, יכול להיות שכל האתרים נראים דומים. אבל למעשה, ישנם סוגים רבים ושונים של אתרים, וההבדלים ביניהם חשובים מאוד. למשל, בדרך כלל חברות ועסקים קטנים ובינוניים יקימו אתר שייצג אותם ויתן מידע על השירותים שהם מציעים. הקמת אתר אינטרנט כזה היא פשוטה יחסית.

זהו אתר תדמית, ועיקרו תוכן. לעומת זאת, חשוב גם האופן שבו התוכן מועבר לגולש.

אנחנו בקורנגה מבינים שחלק גדול וחשוב מבניית האתר, הוא עיצוב נכון, נוח ואינטואיטיבי, שיקבל את פני הגולש ויעודד אותו להישאר במשך כמה שיותר זמן ולקרוא את החומר הפרסומי שלנו. יחד אתכם, נשלב בין עיצוב מנצח לתוכן שיווקי מדויק וקולע.

תהליך משותף ושקוף

אנחנו חברה לבניית אתרים וקידומם ואנחנו מאמינים כי הקמת אתר אינטרנט היא תהליך שצריך להתבצע בשיתוף מלא של הלקוח.

משום כך, אנחנו נוהגים בשקיפות מלאה בכל הפרויקטים שלנו.

במהלך 18 שנות קיומנו (קיימים מ-2002), הקמנו מעל ל- 2,000 אתרים מסוגים שונים ועבור מספר חברות גדולות וקטנות.

אנו מבינים כיצד לתכנן, לתכנת ולעצב אתר נוח ונגיש, שישדר את המסרים שאתם מעוניינים להעביר וללכוד את עיני הלקוח. מבין כל האתרים שנמצאים ברשת, אתם רוצים להיות אלו שימשכו את תשומת הלב המירבית – ואנחנו יודעים איך לעשות את זה.

הקמת אתר אינטרנט איתנו, אומרת שנלווה אתכם גם לאחר פרסום האתר, ונייעץ לכם בנוגע לשיווקו ולקידומו במנועי חיפוש.

Summary
הקמת אתרים
Service Type
הקמת אתרים
Provider Name
קורנגה (Koranga) בניית אתרים וקידומם,
שד' גיבורי ישראל 22, נתניה, ישראל,09-4250421,
Telephone No.0732555000
Area
ישראל
Description
אנחנו קורנגה - חברה לבניית אתרים וקידומם ואנחנו מאמינים כי הקמת אתר אינטרנט היא תהליך שצריך להתבצע בשיתוף מלא של הלקוח. משום כך, אנחנו נוהגים בשקיפות מלאה בכל הפרויקטים שלנו. במהלך 13 שנות קיומנו, הקמנו מעל ל- 1,700 אתרים מסוגים שונים ועבור מספר חברות גדולות וקטנות. אנחנו מבינים כיצד לתכנן, לתכנת ולעצב אתר נוח ונגיש, שישדר את המסרים שאתם מעוניינים להעביר וללכוד את עיני הלקוח.

רוצים להופיע בעמוד הראשון בגוגל? השאירו פרטים או התקשרו 073-2555000:

Call Now Buttonקבלו הצעת מחיר במקום
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
× שלח הודעה לוואצפ שלנו