קידום אתרים בגוגל

בניית אתרים

הקמת אתר אינטרנט

בניית אתרים,לא נדיר לראות באינטרנט עשרות אם לא מאות אתרים מבולגנים, לא נגישים ולא נוחים, שמעוצבים בסגנון מיושן ולעתים רבות קורסים או לא עולים מלכתחילה על מכשירים סלולריים או על דפדפנים ישנים. האתרים האלו בעיקר מייצגים עסקים או חברות שאין להן נגיעה לתחום הדיגיטל בכלל ולתחום האינטרנט בפרט. הם בדרך כלל מעוצבים על ידי מישהו מתוך החברה, שיוצר אותם בעזרת מערכות אוטומטיות לבניית אתרים. חשוב להבין כי הקמת אתר אינטרנט עשויה להיות פשוטה, אבל כמו תמיד – על מוצר זול משלמים ביוקר. אתר האינטרנט הוא בפעמים רבות הפנים של החברה, ואתר לא ייצוגי גורם לחברה להיראות לא רצינית.

חושבים על כל המשתנים

מהצד, יכול להיות שכל האתרים נראים דומים. אבל למעשה, ישנם סוגים רבים ושונים של אתרים, וההבדלים ביניהם חשובים מאוד. למשל, בדרך כלל חברות ועסקים קטנים ובינוניים יקימו אתר שייצג אותם ויתן מידע על השירותים שהם מציעים. הקמת אתר אינטרנט כזה היא פשוטה יחסית. זהו אתר תדמית, ועיקרו תוכן. לעומת זאת, חשוב גם האופן שבו התוכן מועבר לגולש. אנחנו בנירוקס קרנגה מבינים שחלק גדול וחשוב מבניית האתר, הוא עיצוב נכון, נוח ואינטואיטיבי, שיקבל את פני הגולש ויעודד אותו להישאר במשך כמה שיותר זמן ולקרוא את החומר הפרסומי שלנו. יחד אתכם, נשלב בין עיצוב מנצח לתוכן שיווקי מדויק וקולע.

בניית אתרים – תהליך משותף ושקוף

אנחנו קורנגה מאמינים כי הקמת אתר אינטרנט היא תהליך שצריך להתבצע בשיתוף מלא של הלקוח. משום כך, אנחנו נוהגים בשקיפות מלאה בכל הפרויקטים שלנו. במהלך 13 שנות קיומנו, הקמנו מעל ל- 1,700 אתרים מסוגים שונים ועבור מספר חברות גדולות וקטנות. אנחנו מבינים כיצד לתכנן, לתכנת ולעצב אתר נוח ונגיש, שישדר את המסרים שאתם מעוניינים להעביר וללכוד את עיני הלקוח. מבין כל האתרים שנמצאים ברשת, אתם רוצים להיות אלו שימשכו את תשומת הלב המירבית – ואנחנו יודעים איך לעשות את זה. הקמת אתר אינטרנט איתנו, אומרת שנלווה אתכם גם לאחר פרסום האתר, ונייעץ לכם בנוגע לשיווקו ולקידומו במנועי חיפוש.

 

 

רוצים להופיע בעמוד הראשון בגוגל? השאירו פרטים או התקשרו 073-2555000:

קבלו הצעת מחיר במקום
שינוי גודל גופנים
ניגודיות