seo קידום אתרים עושים עם מחלקה מנוסה (ותק של 18 שנה) - קורנגה קידום אורגני
קידום אורגני ׁ(SEO) - קורנגה חברה לקידום אתרים בע"מ

קידום אורגני – SEO

מה זה קידום אתרים בגוגל בכלל? ומהו קידום אורגני (Search engine optimization) בפרט?

חברות רבות רואות באינטרנט כלי עיקרי למינוף העסקים שלהם, בכל המישורים הקיימים – החל מהקמת אתר אינטרנט המשמש כחלון ראווה להצגת מרכולתם של העסקים וכלה בשיווק ממוקד ומפולח על פי קהלי יעד.

כדי להתגבר על התחרות הגואה בענף, מבצעים העסקים פעולות לקידום האתרים, דרך מנועי החיפוש הקיימים.

למה כדאי לכם להתרגש ממנוע החיפוש של Google ?

גוגל – מנוע החיפוש המוביל בעולם (בעיקר בחלק המערבי של העולם, בסין הגדולה יש את Baidu וברוסיה את Yandex כחברות המובילות את תחום החיפושים ברשת), המשמש כמנוע חיפוש מוביל נכון להיום, מאגד תחתיו אתרים של חברות ועסקים המתחרים זה בזה על ליבו של הלקוח הבא.

המונח המקצועי השגור בפי אנשי המקצוע בתחום זה נקרא – קידום אתרים אורגני (search engine optimization- SEO).

לקדם אורגנית בגוגל ושאר מנועי חיפוש – הדרך להשגת לקוחות חדשים לבית העסק

כאשר מדברים על seo קידום אתרים אורגני מתכוונים למעשה על כלל הפעולות המבוצעות דרך קבע באתר המקודם (On page SEO) וגם מחוצה לו (Of page SEO), במטרה להביאו למצב האופטימלי והרלוונטי ביותר לגולשים המחפשים מידע בתחום המקודם, אך גם עבור מנוע החיפוש בו אותו אתר נמצא.

כלומר, אתרי האינטרנט אותם אנו מוצאים כאשר נחפש דבר מה בגוגל, ביצעו פעולות שונות אשר רובן נעשו ע"י אנשי SEO מקצועיים, במטרה להיות מוצגים בפנינו.

המטרה של כל אתר שכזה תהיה אפוא להיות ממוקם במקומות הראשונים ביותר בתוצאות החיפוש. הסיבה הינה כי ברוב המקרים, אנשים מחפשים מידע קודם כל האתרים הראשונים אותם פוגשים. אם לא מצאו מבוקשם – עוברים לאתר הבא, וכך הלאה.

קידום אורגני מתפרס על פני תקופה ארוכה והמטרה של כל אתר המייצג חברה או בית עסק, תהיה התברגות במקום הגבוה ביותר לאורך הזמן.

מה כולל בתוכו תהליך האופטימיזציה האורגנית (SEO) ?

בין הפעולות המתקיימות בתהליכי קידום אתרים אורגני, נוכל למצוא: הטמעת תוכן רלוונטי, עדכני ומעשיר עבור הגולש (כולל שימוש נכון במילות המפתח שברצוננו לקדם, יצירת כותרות H עפ"י סדר היררכי הגיוני מול פסקאות התוכן ושילוב מילות מפתח נבחרות בתוכן , הוספת תמונות רלוונטיות למאמר + תגיות אלט לתיאור התמונה ועוד) , יצירת מערך היררכי ברור בין התפריטים לקטגוריות ועמודי התוכן.
בנוסף, כולל ה-SEO גם הנגשת אתר האינטרנט לכלל האוכלוסיות – חווית משתמש ראויה לכל הגולשים באתר (כולל בעלי הלקויות השונות כדוגמת עיוורים וכבדי ראייה) .

את כל מה שצריך לדעת על קידום אורגני נוכל ללמוד דרך קריאה מעמיקה ברשת – מאמרים מקצועיים ועדכונים מבית גוגל , קריאה שוטפת באתרים אינפורמטיביים מובילים בעולם (כדוגמת: search engine land, seoroundtable ועוד) ופגישות עם יועצים ומומחים בעולם זה.

החלק של ה"אופטימיזציית Offepage", תכלול בתוכה אם נעשית בידי חברה מקצועית: פתיחת עמוד עסקי ב – "Google My Business" עבור כרטיס עסקי בעמוד התוצאות חיפוש, פתיחת עמוד עסקי ושימוש ברשתות החברתיות עבור העסק המקודם (יצירת פוסטים עבור חשיפה מוגברת והנעה לפעולה), יצירת פרופיל קישורים חיצוניים (back-links) איכותי – כולל פרסום מאמרי אורח באתרים בעלי קשר ישיר לתחום האתר אותו בוחרים לקדם ועוד שלל פעולות חיוניות וחשובות.

חברות קידום אתרים מציעות שירותיהן לכל עסק המתחיל דרכו בשוק זה ובתוך כך ניתן יהיה לקבל טיפים חיוניים וחשובים מאוד עבור האתר והקידום העתידי עליו נחשוב.


“SEO is a race, not a sprint – Neil Patel"


חשוב לציין כי קידום אורגני מקצועי (שלא כמו קידום ממומן), דורש אורח רוח וסבלנות רבה.
מציאת חברה לקידום אתרים אורגני, שהינה עתירת ניסיון לצד הבנה בתחום המקצועי בו בית העסק פועל, תהיה תנאי ראשון אשר יוביל אותנו להצלחה !

הבנת הצרכים והגדרת המטרות בתחילת הדרך תוך הכרת השוק תהיה מועילה אף מאוד ורק כך יוכל להיות מוכתר קידום האתר שלנו כהצלחה גדולה.

הקידום האורגני, דורש מיומנות רבה, ניסיון מצטבר ולא פעם עבודה עדינה ומחושבת שניתנת ל"פיצוח" רק בעקבות הבנה מעמיקה של הנעשה בתחום (שינויי אלגוריתם של גוגל, הכרת כלי עזר של גוגל ואחרות, שינויים בתחומי שיווק משיקים לקידום אורגני וכו').

בתוך כך, חשוב להבין מהם הקריטריונים המדויקים שיקבעו האם חברת קידום היא איכותית- במיוחד עבור אנשים שמתבוננים על התמונה "מבחוץ" ורוצים לדעת האם חברה מסוימת אכן מתאימה להם .

למה קורנגה תתאים עבור קידום אורגני לאתר שלכם?

חברת קורנגה, קיימת כבר קרוב לעשרים שנה (נוסדה ב-2002) ולכן צברה כבר הרבה מיילים (או קילומטראז'ים אם תרצו) בתחום הקידום אורגני – SEO וגם בתחומי שיווק אחרים כמו קידום ממומן (PPC), ניהול רשתות חברתיות ובניית אתרים.

אנחנו נדבר איתכם בעלי העסקים, בגובה העיניים: נתעניין בתחום שלכם ובעסק הספציפי שלכם ונסביר לכם מנגד את הויז'ן שלנו את אופי הפעילות שלנו.

מקדמי האתרים שלנו הם מומחים בעלי שנים של ידע תיאורטי וניסיון בשטחי ה-SEO, כך שאתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שהעסק שלכם יקודם בידיים טובות.

המטרה שלנו, היא לייצר עבורכם נוכחות מוגברת במנועי החיפוש כמו גוגל ולשפר את חווית המשתמש באתרכם (תוכן איכותי יותר – כולל תמונות ווידאו, מהירות טעינת אתר גבוהה יותר, היררכיית קטגוריות ועמודים נכונה, הנעה נכונה של הגולשים לפעולה באתר ועוד) ועל ידי כך להגביר את התנועה לאתר שלכם ואת כמויות הלידים שתקבלו אשר יגבירו את מכירותכם.

שאלות נפוצות בקידום אורגני

מה זה קידום אורגני?


חברות רבות רואות באינטרנט כלי עיקרי למינוף העסקים שלהם, בכל המישורים הקיימים – החל מהקמת אתר אינטרנט המשמש כחלון ראווה להצגת מרכולתם של העסקים וכלה בשיווק ממוקד ומפולח על פי קהלי יעד.
כדי להתגבר על התחרות הבלתי נגמרת ברשת האינטרנט הגדולה, ברוב ענפי השירותים / מוצרים, על העסקים לבצע פעולות אקטיביות עבור קידום הנכסים הדיגיטליים שלהם – קרי אתרי האינטרנט, עמודי הנחיתה והעמודים העסקיים ברשתות החברתיות השונות (פייסבוק, אינסטגרם, לינקדאין, טוויטר, פינטרסט, טיק-טוק ועוד) דרך מנועי החיפוש הקיימים.
קידום אורגני – Search Engine Optimization באנגלית (נודע לרבים בראשי תיבות : SEO) הוא תחום הקיים בערך מאז שקיים האינטרנט בתצורתו המוכרת להמונים בשנת 1991 (ראשיתו של האינטרנט ב-1969 כטכנולוגיה למטרה צבאית של משרד ההגנה האמריקני) .
כאשר מדברים על SEO קידום אתרים אורגני, מתכוונים לכלל הפעולות המבוצעות דרך קבע באתר המקודם (On page SEO) וגם מחוצה לו (Of page SEO), במטרה להביאו למצב האופטימלי ולהגישו בצורה המיטבית לגולשים המחפשים מידע בתחום המקודם, אך גם עבור מנוע החיפוש בו אותו אתר רוצה להתקדם (למשל מלכת מנועי החיפוש – Google).
קידום אורגני, להבדיל מזה הממומן (PPC), אינו מצריך תשלום לפלטפורמה בה אנו מעוניינים לקדם את הנכס הדיגיטלי שלנו, אלא רק זמן לא מועט בכדי ללמוד את התחום או את "תורת הקידום האורנגי" המושפעת מאלגוריתם מנוע החיפוש ועבודה רבה ומתמשכת בפועל, עבור קידום הנכס הדיגיטלי, הבאתו למקומות גבוהים בתוצאות החיפוש על מילות / ביטויי מפתח רבים והגברת תנועת המשתמשים אליו, במטרה סופית לחזק את המותג שלנו ולייצר לידים / המרות שיתורגמו לכסף – עסקאות!קידום אורגני איך זה עובד ?


קידום אורגני מורכב משני ערוצים: off-page SEO ו- On-page SEO.
On-page SEO מקצועי, יכלול בתוכו פעולות ותהליכים כמו: יצירת והטמעת תוכן עשיר ואיכותי רלוונטי למילות המפתח המקודמות ומעשיר עבור הגולש (נותן ערך מוסף למשתמש ומצליח להשאיר אותו בעמוד יותר משניה-שתיים ואף גורם לו לפעול בדרכים שונות, כמו: גלילת העמוד, לחיצה על כפתורים, מילוי טופס יצירת קשר, המשך לעמודים נוספים באתר ועוד), יצירת תגיות מטא (Title+description) רלוונטיות לנושא העמוד המקודם, יצירת כותרות H עפ"י סדר היררכי הגיוני מול פסקאות התוכן , הוספת תמונות רלוונטיות לתוכן/ מאמר + הוספת תגיות אלט לתיאור התמונה ועוד. יצירת מערך היררכי ברור בין התפריטים לקטגוריות ועמודי התוכן גם היא פעולה חיונית אלמנטרית בעולם הקידום.
בנוסף כולל ה-SEO בישראל, גם התייחסות להנגשת אתרי אינטרנט לכלל האוכלוסיות – חווית משתמש ראויה לכל הגולשים באתר (כולל בעלי הלקויות השונות כדוגמת עיוורים וכבדי ראייה)

החלק של ה"אופטימיזציית Off-page", יכלול בתוכו אם נעשה באמצעות חברה מקצועית, פעולות כגון: פתיחת עמוד עסקי ב- "Google My Business" עבור קבלת כרטיס עסקי בעמוד התוצאות חיפוש (SERP) – חשיפה מוגברת במנוע החיפוש, פתיחת וניהול עמודים עסקיים ברשתות החברתיות עבור העסק המקודם (יצירת פוסטים עבור חשיפה מוגברת, חיזוק המותג והנעה לפעולה), יצירת פרופיל קישורים חיצוניים ( back-links profile) איכותי – כולל פרסום מאמרי אורח באתרים בעלי קשר סמנטי לתחום האתר אותו מקדמים ועוד שלל פעולות חיוניות וחשובות שנעשות מחוץ למערכת ניהול התוכן של האתר (CMS).


איך לקדם אתר ב-Google?

ישנן 2 אפשרויות: קידום אורגני (SEO) וקידום ממומן ( PPC in Google ads and google adsense). קידום אורגני הוא הפלטפורמה האידאלית לחיזוק הנכסים הדיגיטליים של העסק לטווח הרחוק. כל אסטרטגית שיווק בדיגיטל, חייבת לכלול בתוכה את ה-SEO עבור השגת תנועת גולשים איכותית ויצירת המרות (לידים ועסקאות). פעילות קידומית מסוג זה, תשפר את נראות האתר של העסק שלכם, את איכות התוכן שבו, את ביצועיו (מהירות טעינה ותגובה ראויים, היעדר עמודים שבורים וכו')
הקידום האורגני בגוגל הינו תהליך מתמשך ופרק הזמן שבו תראו תוצאות, יכול להיות מחודשיים ועד שנתיים- שלוש (תלוי בתחרות בענף העסק), אך זה שווה את הזמן והמשאבים שתקצו לכך.

למידע נוסף אודות שירותי ה- seo קידום אתרים שלנו, מלאו את טופס יצירת הקשר או חייגו אלינו.

מצפים לשמוע ממכם 😃

רוצים להופיע בעמוד הראשון בגוגל? השאירו פרטים או התקשרו 073-2555000:

Call Now Buttonקבלו הצעת מחיר במקום
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
× שלח הודעה לוואצפ שלנו