קידום אתרים באינטרנט

קידום אתרים באינטרנט - קורנגה

מכירים את זה שאתם צריכים קידום אתרים באינטרנט עבור הנכסים הדיגיטליים שלכם ולא מוצאים את איש המקצוע/ החברה ה-אחת, שאיתה תרגישו שזה זה?

נעים מאד 😇 קורנגה חברה לקידום אתרי אינטרנט משנת 2002.

אנו מתמחים במתן פתרונות אינטרנט: בניית וקידום אתרים וגם ניהול מוניטין באינטרנט – מהמובילים באזור השרון ומהוותיקים בענף (כאמור הקמנו את העסק בשנת 2002 כאשר תחום השיווק הדיגיטלי עוד היה בחיתוליו בארץ). אך עוד לפני שנשכנע אתכם שכדאי לכם לבחור בנו עבור שירותי קידום אתרי אינטרנט, הרשו לנו לפתוח בהקדמה אודות תחום הקידום אתרים.

קידום אתרי אינטרנט

במציאות ימינו הנוכחית, בה תחום השיווק ופרסום באינטרנט לוקח את הנתח המשמעותי ביותר בתעשיית הפרסום, עסק שלא מחזיק בנוכחות מקוונת, יתקשה מאוד לזכות בכמות מספקת של לקוחות ולסגור את החודש בכבוד. אולם האם זה מספיק שלעסק יש אתר אינטרנט חדיש ויפהפה, שהקים במיטב כספו?

התשובה שלנו לכך היא, שגם אם יש לכם אתר אינטרנט “מדוגם”, שעובד בצורה חלקה ומספק לגולש חווית שימוש נהדרת, במידה והוא לא יעמוד בקווים המנחים של גוגל למה זה אתר איכותי וסמכותי ובמידה ולא תשתמשו במשתנים כמו מילות מפתח רלוונטיות לחיפושי גולשים, אזי שרמת החשיפה שבה תוכלו לזכות בגוגל ושאר מנועי חיפוש מובילים- תהיינה מוגבלת מאוד ולא תוכלו לממש את מלוא הפוטנציאל של הנכס הדיגיטלי שלכם!

במילים אחרות, אם האתר שלכם לא יקודם בצורה מקצועית, על בסיס קווי היסוד של גוגל למה זה אתר איכותי, מהימן ובעל תוכן איכותי, לא תוכלו להיות מדורגים גבוה בתוצאות החיפוש של גוגל וסופו של האתר לדשדש מבחינת כמות הגולשים שיגיעו אליו וייצרו עבורכם עסקאות. רק קחו בחשבון, שבמידה והאתר נבנה ללא הכוונה והיוועצות עם מומחה לקידום אתרי אינטרנט, עבודת הקידום תהיה מורכבת וארוכה יותר, שכן בסבירות גבוהה ששינויים יצטרכו להתקיים במבנה האתר ובפונקציות מסוימות בו.

קידום אתרים יכול לבוא במספר צורות: אורגני (נקרא בעגה המקצועית: SEO) – “Onsite” ו-“Offsite” וממומן (בתור מודעה במנועי החיפוש השונים ובתור מודעות באנר או מאמרי אורח משולמים באתרים אחרים-חיצוניים. ידוע כ-PPC= Pay Per Click).

ניתן להגדיר קידום אתרים באינטרנט כמתדולוגיה הכוללת בתוכה מגוון פעולות שעל מומחה הקידום לבצע על מנת להביא את האתר אותו נרצה לקדם, כמה שיותר גבוה במנועי החיפוש.

למי מתאים קידום אתרים באינטרנט ?

אם יש לכם אתר- אתם צריכים לדעת כי קידומו אינו מותרות, אלא הכרח מציאות!

בין אם יש לכם עסק קטן או בינוני, עם תקציב לא גדול, מומלץ כי תדאגו לקידום יעיל ומתאים לכם.

אצלנו בקורנגה, תופרים “חליפות קידום” בהתאם לתקציב של הלקוח. כן, כך זה עובד אצלנו. כאשר ניפגש, נעלה על הכתב את כל דרישותכם, נבצע אבחון מתאים בהתאם לנישת האתר ויחד נבנה תכנית אפקטיבית, אשר תמנף את העסק ואת האתר שלכם.


מה קורנגה יודעת לעשות?

אנו מתמחים, כבר 20 שנה כמעט (משנת 2002), במתן פתרונות מותאמים לעסק/אתר של הלקוח ומתמקדים בהופעה במיקום גבוה במנועי החיפוש השונים (גוגל בעיקר) וגם:

  • קידום אורגני SEO: קידום אתר הלקוח בתוצאות החיפוש של גוגל.
  • קידום ממומן- PPC :קידום פעילות הלקוח במתכונת ממומנת בגוגל, פייסבוק ואתרים נוספים.
  • הקמה ותפעול עמודי מותג ברשתות חברתיות, מציאת האיזון הנכון בין הקהל הנחשף לצורכי העסק, יצירת פעילות שיווקית ועוד.
  • פיתוחים טכנולוגיים- בניית אתרי אינטרנט מתקדמים (אתרי קניות, אתרי קטלוגים של מוצרים עם רכישה טלפונית, אתרי תדמית לאנשי מקצוע וחברות) ופיתוח אפליקציות למובייל.
  • ניהול מוניטין ברשת העלאת חשיפה חיובית של פרופיל החברה / אישיות בתוצאות החיפוש בגוגל ושאר מנועי חיפוש, תוך דחיקת תוצאות שליליות.

ובכל זאת, מה מבדיל אותנו מחברות אחרות ? אתם בוודאי שואלים. 

בכן, ראשית, נשמח אם תציצו לדף הפרויקטים שלנו, תיווכחו בעצמכם כי יש לנו נבחרת רצינית ומובחרת ביותר של לקוחות איכותיים, אשר נמצאים איתנו תקופות ארוכות.

מעבר לכך, דווקא בעידן בו הכל קורה מהר יותר ומנוכר יותר, אצלנו בקורנגה, הורדנו מחיצות, שחררנו עניבות ושמנו דגש על מה שבאמת חשוב:

  • מקצועיות ויעילות: צוות החברה מורכב מאנשי מקצוע העוסקים במלאכה מדי יום, עוברים הכשרות מקצועיות של גוגל וזוכים ומתעדכנים באופן שוטף במגמות הבולטות. קידום אתרים המתמחה בזיהוי מגמות עתידיות ויישומן לטובת שיפור ביצוע האתר ללקוח.
  • ערך מוסף ותשומת לב לכל הפרטים והמרכיבים: בקורנגה מקפידים להתעדכן באופן רציף בטכנולוגיות חדישות ואפליקציות, אשר מסייעות להצלחת העסק ברחבי המדיות השונות.
  • אכפתיות ומשפחתיות: מדברים בגובה העיניים, מקפידים על שקיפות באופן שוטף.


קידום אתרי אינטרנט – רק עם קורנגה!

ההצלחה שלכם – היא הצלחתנו 🏆

אנו לא אוהבים להעיד על עצמנו, ולכן, נשמח אם תצרו קשר ונתאם פגישת היכרות, ללא התחייבות, בה נראה לכם כיצד טיפול מסור ומתמשך באתר שלכם, יכול להניב פירות שלא ידעתם שיש לכם, אשר יגבירו ויחשפו את האתר ליותר קונים פוטנציאליים.

שלכם,

קורנגה

אלעד גושקס

אלעד גושקס

מומחה SEO, קידום אתרים בחברת קורנגה

כתבו לנו

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך: