קידום אתרים אורגני בגוגל - קורנגה בע"מ

קידום אתרים אורגני בגוגל

קידום אתרים אורגני בגוגל – כל מה שצריך לדעת!

נגיד שיש לך עסק…ונגיד שיש לעסק שלך אתר. אתה יושב עם החברים/ משפחה ומתחילה שיחה על " קידום האתר באינטרנט ", "קידום ממומן", " קידום אתר אורגני בגוגל " ועוד מונחים שבוודאי לא ממש הכרת עד עכשיו. לכל אחד יש מה להגיד (לאו דווקא לתרום) והשיחה הולכת והופכת למבלבלת יותר ויותר, אז בוא נעצור כאן וננסה לעשות לך סדר ונראה, כיצד אנו יכולים לסייע לך לפזר את העננים.

קידום אתרים בגוגל- אורגני? ממומן? עמוד ראשון

מה אתה רוצה ומה מתאים לך? אלו השאלות החשובות ביותר שאנו בקורנגה, בודקים עם הלקוח, שכן, קידום אתרים בגוגל עושים בשני אופנים שונים:

  • קידום אורגני בגוגל, הוא כמו ריצה למרחקים ארוכים, שתיקח ותביא את העסק שלך אל העמוד הראשון במנוע החיפוש לטווח ארוך ותייצר לך תנועת לקוחות איכותיים קבועה ורציפה.
  • קידום ממומן, הוא ריצה קצרה, לטווח זמן מוגדר, בעלות כספית מותאמת קרי, מודעת פרסום במיקום גבוה בעמוד הראשון בגוגל ליצירת מכירה/ לידים ללקוח. התשלום נעשה רק לאחר לחיצה על המודעה (המונח המקצועי הינו PPC: Pay Per Click- תשלום לפי לחיצה).


למה חשוב להופיע בעמוד הראשון במנוע החיפוש הגדול מכולם?

מאחורי השאלה מסתתרת גם התשובה- מנוע החיפוש הגדול בעולם. הופעה בעמוד הראשון, שווה מוניטין יוקרתי לצרכן/ ללקוח, כמו כן, בכל הקשור למשקיעים- הופעת העסק שלך בעמוד הראשון משמעו- רושם ראשוני חיובי ביותר, מה שמבטיח פוטנציאל גבוה לסגירת עסקה משתלמת. 


עמוד ראשון בגוגל באמצעות קידום אתרים אורגני לאתר.

אנו בקורנגה מאמינים, כי קידום אורגני בגוגל הוא קריטי יותר מזה הממומן – עבור הטווח הרחוק ומביא כניסת לקוחות איכותיים ורציניים יותר, שכן אלו הקלידו בחיפוש מוצר ספציפי ולא משהו כללי ולא פחות חשוב, זהו הקידום הפחות יקר והמשתלם ביותר לעסק שלך!

אך אל תתפתו להצעה הזולה הראשונה שתיקרה בדרכם. קידום אתרים אורגני בגוגל, הוא תהליך סיזיפי שדורש הרבה ידע בהבנה תיאורטית שלך התחום, כמו גם ניסיון בשטח עם מגוון אתרים – בפלטפורמות שונות: מוודרדפס הידוע, החביב והטוב לאתרי וויקס ועד לאתרי מסחר (ווקומרס ומג'נטו) ומעקב שוטף אחרי שינויי האלגוריתם של גוגל, קרי דרישותיו מאתרים (ממשק משתמש ידידותי עם תפריטים נוחים והיררכיה ברורה והגיונית, מהירות טעינת עמודים ראויה, מילות מפתח במקומות הנכונים ועוד) עבור זכייה במיקומים מכובדים בעמודי תוצאות החיפוש.
ייתכן מצב בו האתר מקודם אורגנית אך במהלך חודשים רבים, הקידום לא משיג תוצאות אלא מדשדש במקום.

מצב זה יכול לקרות במצב בו מקדם האתר שלכם, קרי איש ה-SEO, לא מקצועי מספיק ו/או שאינו מקדיש לאתר שלכם מספיק זמן טיפול. קידום אתרים בגוגל , מחייב את איש המקצוע ואת העסק, להיות כל הזמן עם אצבע על הדופק ולעדכן את האתר בתכנים מתאימים. ניסיונות שלכם לחסוך כסף ולקדם אתר בעצמכם או באמצעות מקדם אתרים מתחיל או לא מקצוען מספיק, עלולות לעלות לכם הרבה יותר כסף בהמשך הדרך ואף יכולות לגרום לנזק בלתי הפיך לתוצאות הקידום האורגני. אם ברצונכם לקרוא מידע נוסף או קווים מנחים אודות איך לבחור את חברת ה-SEO הבאה שלכם, אנו ממליצים לכם לקרוא את המאמר הבא.

אנו בקורנגה מאמינים, שהצלחתך- היא הצלחתנו ולכן אנו מציעים ללקוח סל שירותים רחב, הכולל בין היתר תחזוקה שוטפת של האתר, העלאת תוכן עפ"י מילות מפתח ועוד.


קידום אורגני בגוגל עם קורנגה.  

"קורנגה" הוא דרקון המגן על נכסי העם ושומר עליהם מכל רע. כך אנו פועלים עבור לקוחותינו ומשקיעים שעות רבות במשימה המורכבת הזו.

שנים של עבודת קידום אתרים אורגני בגוגל עבור לקוחות רבים שנמצאים בעמוד הראשון בגוגל (
מכל התחומים – החל מ"הכל לבית" שהוא אתר מסחר בתחום כלי הבית, עד טבע הדברות שנחשבת לאחת החברות האמינות בתחומה)
כל הלקוחות מקבלים אצלנו יחס משפחתי, מענה מהיר ואישי ושירות מקצועי ללא רבב. עבודתנו מניבה פירות לשנים קדימה ומגדילות את החשיפה האורגנית שלכם ברשת ומספקת לקוחות פוטנציאליים אשר סוגרים עסקה/ מבצעים מכירה/ הזמנה. 

לקידום אתר העסק שלך, צור קשר כעת.

Summary
קידום אתרים אורגני בגוגל
Article Name
קידום אתרים אורגני בגוגל
Description
אנו בקורנגה מאמינים, כי קידום אתרים אורגני בגוגל הוא קריטי יותר מזה הממומן - עבור הטווח הרחוק ומביא כניסת לקוחות איכותיים ורציניים יותר, שכן אלו הקלידו בחיפוש מוצר ספציפי ולא משהו כללי ולא פחות חשוב, זהו הקידום הפחות יקר והמשתלם ביותר לעסק שלך!
Author
Publisher Name
קורנגה קידום אתרים בע"מ
Publisher Logo

רוצים להופיע בעמוד הראשון בגוגל? השאירו פרטים או התקשרו 073-2555000:

Call Now Buttonקבלו הצעת מחיר במקום
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
× שלח הודעה לוואצפ שלנו