קידום אתרים אורגני בגוגל - קורנגה בע"מ

קידום אתרים אורגני בגוגל

נגיד שיש לך עסק. נגיד שיש לעסק שלך אתר. נגיד ואתה יושב עם החברים/ משפחה ומתחילה שיחה על "קידום האתר באינטרנט", "קידום ממומן", "קידום אתרים אורגני בגוגל" ועוד מונחים שבוודאי לא ממש הכרת עד עכשיו. לכל אחד יש מה להגיד (לאו דווקא לתרום) והשיחה הולכת והופכת למבלבלת יותר ויותר, אז בוא נעצור כאן וננסה לעשות לך סדר ונראה, כיצד אנו יכולים לסייע לך לפזר את העננים.

קידום אתרים בגוגל- אורגני? ממומן? עמוד ראשון

מה אתה רוצה ומה מתאים לך? אלו השאלות החשובות ביותר שאנו בקורנגה, בודקים עם הלקוח, שכן, קידום אתרים בגוגל עושים בשני אופנים שונים:

  • קידום אורגני בגוגל, הוא כמו ריצה למרחקים ארוכים, שתיקח ותביא את העסק שלך אל העמוד הראשון במנוע החיפוש לטווח ארוך ותייצר לך תנועת לקוחות איכותיים קבועה ורציפה.
  • קידום ממומן, הוא ריצה קצרה, לטווח זמן מוגדר, בעלות כספית מותאמת קרי, מודעת פרסום במיקום גבוה בעמוד הראשון בגוגל ליצירת מכירה/ לידים ללקוח. התשלום נעשה רק לאחר לחיצה על המודעה (המונח המקצועי הינו PPC:   Pay Per Click- תשלום לפי לחיצה).


למה חשוב להופיע בעמוד הראשון במנוע החיפוש הגדול מכולם?

מאחורי השאלה מסתתרת גם התשובה- מנוע החיפוש הגדול בעולם. הופעה בעמוד הראשון, שווה מוניטין יוקרתי לצרכן/ ללקוח, כמו כן, בכל הקשור למשקיעים- הופעת העסק שלך בעמוד הראשון משמעו- רושם ראשוני חיובי ביותר, מה שמבטיח פוטנציאל גבוה לסגירת עסקה משתלמת. 


עמוד ראשון בגוגל באמצעות קידום אתרים אורגני לאתר.

אנו בקורנגה מאמינים, כי קידום אורגני בגוגל הוא קריטי יותר מזה הממומן – עבור הטווח הרחוק ומביא כניסת לקוחות איכותיים ורציניים יותר, שכן אלו הקלידו בחיפוש מוצר ספציפי ולא משהו כללי ולא פחות חשוב, זהו הקידום הפחות יקר והמשתלם ביותר לעסק שלך!

הצלחתך- היא ההצלחה שלנו ולכן אנו מציעים ללקוח סל שירותים רחב, הכולל בין היתר תחזוקה שוטפת של האתר, העלאת תוכן עפ"י מילות מפתח ועוד.


קידום אורגני בגוגל עם קורנגה.  

"קורנגה" הוא דרקון המגן על נכסי העם ושומר עליהם מכל רע. כך אנו פועלים עבור לקוחותינו ומשקיעים שעות רבות במשימה המורכבת הזו. שנים של עבודת קידום אתרים אורגני בגוגל עבור לקוחות רבים שנמצאים בעמוד הראשון בגוגל, מניבה פירות עד היום עם מילות מפתח נוספות, המגדילות את החשיפה האורגנית שלהם ברשת באמצעות חשיפה ללקוחות פוטנציאליים אשר סוגרים עסקה/ מבצעים מכירה/ הזמנה. 

לקידום אתר העסק שלך, צור קשר כעת.

Summary
קידום אתרים אורגני בגוגל
Article Name
קידום אתרים אורגני בגוגל
Description
אנו בקורנגה מאמינים, כי קידום אתרים אורגני בגוגל הוא קריטי יותר מזה הממומן - עבור הטווח הרחוק ומביא כניסת לקוחות איכותיים ורציניים יותר, שכן אלו הקלידו בחיפוש מוצר ספציפי ולא משהו כללי ולא פחות חשוב, זהו הקידום הפחות יקר והמשתלם ביותר לעסק שלך!
Author
Publisher Name
קורנגה קידום אורגני בגוגל
Publisher Logo

רוצים להופיע בעמוד הראשון בגוגל? השאירו פרטים או התקשרו 073-2555000:

Call Now Buttonקבלו הצעת מחיר במקום
שינוי גודל גופנים
ניגודיות