קידום אתרים בגוגל בחברת קורנגה. כנסו לקרוא איך אנו עובדים.

קידום אתרים בגוגל בקורנגה

בארץ יש אינספור חברות קידום אתרים וככל שיש יותר דרישה, כך יש גם יותר היצע. כל עסק זקוק לקידום ופרסום כדי להביא הכנסה, בין אם זה באינטרנט או off-line. חברות קידום אתרים עונות על צרכי הלקוח לקבל פרסום דרך האינטרנט שיביא לכניסות לאתר דרך לידים איכותיים ואלה יניבו לו רווח.

בשנים האחרונות האלגוריתמים של גוגל (בעיקר פינגווין ופנדה) שמו קיץ לכל מעללי הקידום השחור. כיום גוגל דואג להציג לגולשים את התוצאות הכי רלוונטיות ואמינות שאפשר להציג והוא דוגל בתכנים ואתרים איכותיים. בקורנגה דוגלים בשיטות הנקיות ביותר כי אנו יודעים ששיטות אלה יחזיקו מעמד לטווח הארוך ויביאו ללקוח אמינות כן מצד גוגל וגם מצד הגולשים, דבר אשר יביא ללקוח הכנסה לטווח הארוך.

ישנם לקוחות רבים שמגיעים אלינו ודורשים קישורים. לאחר בדיקה מתברר שחברות הקידום הקודמות שלהם נתנו להם כאלה קישורים, שעוד לפני שאפשר להתחיל במלאכה צריך לנקות את הדומיין מקישורי ספאם וזבל. לקוחות אחרים שמגיעים בכלל לא היו מודעים שחברות קידום אחרות שתלו קישורים באתרים שלהם ללקוחות אחרים. וזה רק על קצה במזלג.

בקורנגה דוגלים קודם כל ביחס חם ומשפחתי וכמובן השירות שלנו הוא מקצועי ללא דופי. אנו מתייחסים עושים הכל כדי שבסופו של דבר ההכנסות של הלקוח יגדלו. לפעמים לקוחות באים והם נעולים על ביטוי אחד עם נפח חיפוש גבוה שמבחינת הוא תנאי להסכם. אולם, כעבור זמן מתברר שביטוי זה הוא בכלל לא רלוונטי עבורם, ולעתים ביטויי זנב ארוך הם אלה שמביאים את רוב ההכנסה הרלוונטית.

קידום אתרים בגוגל זו אומנות, בדיוק כמו ציור של מיכאלנג'לו. כל אומן יוצר סגנון משלו ובסוף היום כל שיטה נמדדת לפי שביעות הרצון של הלקוח. אצלנו בקורנגה אנו דואגים ללקוחות מא' עד ת'. אנו עושים מחקר ביטויים, מנתחים תנועה באנליטיקס, עושים מעקב המרות ובסופו של דבר מפיקים מסקנות על מה עובד ומה לא עובד, מה מביא לידים איכותיים ומה פחות, כדי שבסופו של דבר להביא יותר הכנסה ללקוח – שזאת השורה התחתונה בתחום שלנו.

לקורנגה לקוחות רבים מכל התחומים – החל מ"הכל לבית" שהוא אתר מסחר בתחום כלי הבית, או סלע הדברות שנחשבת לאחת החברות האמינות בתחומה.
אצלנו בקידום גם דולצ'ה ויטה מתחום הקייטרינג והאירועים ואפילו חוות הכלבים של דרור שמובילה בארץ את ענף אילוף הכלבים.
כל הלקוחות מקבלים אצלנו יחס משפחתי, מענה מהיר ואישי ושירות מקצועי ללא רבב.

זה על קצה המזלג על מה אנו עושים אצלנו בקורנגה קידום אתרים בגוגל.
אם אהבתם את מה שקראתם, אתם מוזמנים להתקשר אלינו למספר 0732555007 ונשמח להזמינכם לפגישת הכרות ללא עלות אצלנו במשרד. קפה ועוגה עלינו 🙂

רוצים להופיע בעמוד הראשון בגוגל? השאירו פרטים או התקשרו 073-2555000:

קבלו הצעת מחיר במקום
שינוי גודל גופנים
ניגודיות