קידום ממומן (PPC) - קורנגה קידום אתרים

קידום ממומן -PPC

מה זה קידום ממומן (ומה ההבדל בינו לבין קידום אורגני – SEO) ?

פרסום בגוגל מתנהל כמעין מכרז שבו מפרסמים שונים מתחרים על שטח מוגבל (4 תוצאות למעלה תוצאות החיפוש ו-2 למטה, נכון לרגע כתיבת השורות האלה).

אולם, להבדיל ממכרז כפי שאולי אתם מכירים אותו מתחומים אחרים (למשל, על רכבים מכונס נכנסים, מכירות פומביות של אומנות ועוד) למנועי החיפוש כדוגמת גוגל, ישנם שיקולים נוספים להצגת סדר המודעות, אשר נובעים מהרצון של גוגל ודומיו לתת חווית משתמש טובה למשתמשיו, למשל: הרלוונטיות של המודעה לשאילתת החיפוש, איכות העמוד או האתר שמקושרים למודעה בקמפיין וכו'.

מודעות הקידום אתרים ממומן, יופיעו תמיד בפסגת התוצאות של מנועי החיפוש כדוגמת גוגל מהסיבה הברורה ביותר : לחברות כמו גוגל יש אינטרס למקסם את רווחיהם על ידי הדגשת שטחי הפרסומות וכן טשטוש הבדל הנראות בינן לבין התוצאות האורגניות.

כל לחיצה על תוצאה ממומנת שעלתה משאילתת חיפוש במנוע של גוגל ודומיו, מכניסה כסף רב מאוד לענקיות על חשבונו של המפרסם- בעל העסק. עלות של קליק בודד יכולה לנוע משקלים בודדים ועד לעשרות  או מאות שקלים עבור נישות תחרותיות מאוד.

אז מדוע כדאי לי להשקיע בקידום ממומן (במיוחד אם אני כבר מקדם אורגנית והאתר מדורג טוב על מגוון ביטויי מפתח) ?

  1. יכולת פרסום מאד ממוקדת
  2. יכול לפעול באופן כמעט מיידי- להעלות מהר מאוד עם מודעה בתוצאות החיפוש של מנועים כמו גוגל.
  3. ניתן להפנות לעמוד נחיתה (בלי המון תוכן ועם אוריינטציה מאוד מאד מכירתית)
  4. אידיאלי עבור קמפייני שיווק אגרסיביים / מבצעים מיוחדים לזמן מוגבל / השקות של מוצרים ועוד.

אז למה לי לעשות קמפיינים של PPC במחלקת הקידום ממומן של קורנגה?

מחלקת הקידום ממומן (PPC) שלנו מתמחה בהבאת הלקוחות הנכונים והמתאימים ביותר עבור כל חברה, ארגון, מוסד וגוף המעוניין בתחום קידום אתרים במנועי החיפוש.

בשיתוף פעולה מלא איתכם, תוך הבנת ה"אני מאמין" של ארגונכם, המאפיינים הייחודיים לו וקליעה מדויקת לקהל היעד – אנו מביאים עוד ועוד לקוחות חדשים כבר קרוב לעשרים שנה.

איתכם יד ביד

עבודת ההכנה, הכוללת חשיבה מעמיקה לגבי קהל היעד, לגבי המילים הרלוונטיות ומאפייני החיפוש, נעשית בשיתוף פעולה מלא איתכם, ובהבנה מרבית של אופייכם ואופי החברה שלכם. אנו מאמינים כי רק על ידי שיתוף פעולה מלא איתכם, תוך לקיחת כלל המשתנים במשוואה בחשבון, תושגנה התוצאות הטובות ביותר ואחוזי ההצלחה יהיו מקסימליים. ואכן, התוצאות כבר מדברות בעד עצמן במשך שנים – בכל יום מחדש.

להפוך את החסרון ליתרון עם קידום אתרים ממומן

עולם השיווק באינטרנט הוא מלא תמורות, חידושים, יוזמות ופיתוחים. אנו לא נרתעים מתחום חדש המתפתח בשוק, אלא להיפך – אנו לומדים אותו לעומק, מבינים את מקורותיו והשלכותיו, ובוחנים כיצד ניתן למקסם את הצמיחה שלנו בעזרת אותם כלים. אחרי הכל, מדובר בשחקן חיזוק חדש, והטעות הגדולה ביותר שניתן לעשות היא לראות בו יריב שלא כדאי לשתף איתו פעולה.

בצורה זו של פרסום ברשת, יש לעסקים הקטנים הזדמנות להתפרסם כמו הגדולים בתקציב שמתאים להם. שתי אפשרויות הקידום (הממומן והאורגני) הן טובות עבור קידום העסק שלכם על שירותיו ומוצריו בתוצאות החיפוש (SERP) של גוגל ודומיו ויש אתרים רבים שבוחרים לפרסם בשתי השיטות- הן בשטחי הפרסום הממומנים והן באלו האורגניים.

גאים בתוצאות שלכם

בכל פעם שפרויקט חדש מצטרף לשורת ההצלחות שלנו, קשה להחליט מי מרוצה יותר – הלקוח או אנחנו.

אנו רואים שליחות ברמה האישית בכל אחת ואחת מהמשימות, ואכן, הן לא תגענה לסיומן עד שאחרון הפרטים בהן יטופל. אנו מזמינים אתכם להצטרף למאות לקוחותינו המרוצים, ולראות סופסוף תוצאות משמעותית עבור הארגון שלכם.

להשגת תוצאות אמיתיות במנועי החיפוש, צרו איתנו קשר ונשמח להביא את הארגון שלכם עשרה צעדים קדימה!

למאמרים נוספים ותשובות לשאלות נוספות שלכם אודות קידום ממומן ושיווק דיגיטלי בכלל, היכנסו כאן

Summary
קידום ממומן (PPC)
Service Type
קידום ממומן (PPC)
Provider Name
קורנגה קידום אתרים בע"מ,
שדרות גיבורי ישראל 22 נתניה,09-4292000,
Telephone No.0732555000
Area
ישראל
Description
מחלקת הקידום ממומן (PPC) שלנו מתמחה בהבאת הלקוחות הנכונים והמתאימים ביותר עבור כל חברה, ארגון, מוסד וגוף המעוניין בתחום קידום אתרים במנועי החיפוש. אנו רואים שליחות ברמה האישית בכל אחת ואחת מהמשימות, ואכן, הן לא תגענה לסיומן עד שאחרון הפרטים בהן יטופל. אנו מזמינים אתכם להצטרף למאות לקוחותינו המרוצים, ולראות סופסוף תוצאות משמעותית עבור הארגון שלכם.

רוצים להופיע בעמוד הראשון בגוגל? השאירו פרטים או התקשרו 073-2555000:

Call Now Buttonקבלו הצעת מחיר במקום
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
× שלח הודעה לוואצפ שלנו