הקמת אתר תדמית

הקמת אתר תדמית - קורנגה בניית אתרים וקידומם
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

בניית אתר תדמית

אם פעם היה זה התפקיד של חלונות הראווה או של הפרסומות בדפי זהב, ללכוד את תשומת הלב של הקורא או הלקוח הפוטנציאלי, הרי שהיום עבר המקום הזה לאינטרנט. אם לקוח מכיר את שם העסק שלכם, סביר להניח שהדבר הראשון שהוא יעשה, הוא לחפש אותו בגוגל או להגיע ישירות לדף הבית שלכם. אתרים שנועדו לייצג חברה או עסק מסוים נקראים גם “אתרי תדמית”.

בניית אתר תדמית נשענת על הבנה של העסק, של הגולשים וגם של מנוע החיפוש שיוביל אותם אל האתר. חברת קורנגה מתמחה בתכנות, עיצוב קידום אתרים אתרי תדמית, ובנתה ב-18 שנות קיומה מעל ל- 1,800 אתרים מסוגים שונים ולחברות שונות.

תפקידי אתר התדמית

בניית אתר תדמית מקצועי ואפקטיבי דורשת עבודה קפדנית ושימוש בידע מקצועי רב. אנחנו בנירוקס קרנגה מתחילים את התהליך הזה בהבנה מעמיקה של העסק המדובר. לאחר מכן, בשיבה משותפת אתכם, הלקוחות, אנחנו בונים את הרעיון העסקי שאתם מעוניינים להעביר. יחד אנחנו מאתרים את נקודות החוזק שלכם וחושבים כיצד ניתן להדגים אותן בקלות באתר, באופן שיהיה נהיר ואינטואיטיבי למשתמש הממוצע. לאחר שהסכמנו על “תוכנית פעולה”, מתחילים המתכנתים לעבוד במקביל לצוות העיצוב. עיצוב מוצלח מוודא שהאתר נגיש, מעניין וקריא עבור הגולשים, בזמן שתכנות נכון ומסודר מונע קריסות ומוודא גלישה נוחה ומהירה על מגוון מכשירים ובשלל דפדפנים.

ליווי צמוד – גם לאחר הפרסום

אך בניית אתר תדמית לא נגמרת בפרסום האתר לאינטרנט. באמצעות הבנה מעמיקה של אופן פעולת מנועי החיפוש השונים, והבנה של השוק הדיגיטלי, אנחנו בקורנגה נתניה מסוגלים לספק ייעוץ וליווי שיווקי עבור האתר ועבור העסק. המטרה היא, כמובן, להרחיב את מעגל הלקוחות ולחשוף כמה שיותר אנשים לאתר התדמית שלכם. כך שגם לאחר שתאשרו את האתר החדש שלכם, וזה יפורסם ברשת, נמשיך ללוות אתכם ולהסביר לכם כיצד עליכם לתפעל את האתר באופן שוטף כדי להפוך אותו לפופולרי ומצליח. בניית אתר תדמית מוצלח הוא הצעד הראשון בדרך לקידום יעיל של העסק.

נשמח לשמוע על העסק או החברה שלכם וליצור עבורכם אתר מקצועי וידידותי.

כתבו לנו

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

קידום אתרים באינטרנט - קורנגה

קידום אתרים באינטרנט

מכירים את זה שאתם צריכים קידום אתרים באינטרנט עבור הנכסים הדיגיטליים שלכם ולא מוצאים את איש המקצוע/ החברה ה-אחת, שאיתה תרגישו שזה זה? נעים מאד

קרא עוד »