מנהל שיווק חיצוני דווקא בימי קורונה – קידום עסקים קטנים ובינוניים להצלחה

קידום עסקים קטנים ובינוניים - מאמר של קורנגה שיווק דיגיטלי
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

קידום עסקים קטנים ובינוניים באמצעות שיווק דיגיטלי

כן, הקורונה הגיעה אלינו בפברואר 2020 ופרצה לתודעה במרץ בסגר הראשון שחווינו, לאחריו הגיע הסגר השני וייתכן מאד שלאחריו יגיע סגר שלישי, רביעי וכו’…

כלומר, אופק חיובי לסיום המגפה אין לנו וגם חיסון למען האמת עוד לא בשלבי הפצה אלא בשלבי מעבדה להן יקח עוד כמה חודשים להבשיל לכדי חיסון יעיל.

גם אז הרי שיש לחסן מדינה שלמה על כל 9 מיליוני האזרחים אז בקיצור, קחו הרבה אוויר והערכו לשנוי מהותי בשיטת ניהול העסק, בשיווק וברווחיות.

נכון להיום, מעל 80,000 עסקים  SMB (עסקים קטנים ובינוניים) פשטו רגל ולא יחזרו לפתוח את בית העסק, הם גם לא יכולים שכן החוק בישראל מעוות ופוגעני ואינו מאפשר לפושט רגל לפתוח עסק חדש למשך מספר שנים, בנוסף החוק מקשה מאד על אותו פושט רגל להתקדם מהמשבר החוצה, אבל נעזוב את הפשיטות רגל, לא באנו לדבר על נושא זה אלא על חשיבה יצירתית וקידום העסק הקטן – בינוני למקומות טובים יותר עם בסיס כלכלי איתן וחזק יותר על מנת לצלוח כל משבר שיבוא בעתיד, והם יבואו!

אז על מה באנו לדבר?

ניהול השיווק בעסק שלך, האם באמת אתה יודע לשווק או לחבור את הערוץ פרסום/שיווק הנכון לעסק? עד כמה אתה מבין בשיווק ופרסום כדי למקסם נכון את התקציב המועט שיש לך?

שאלות אלו ורבות אחרות חייבות להיות בבסיס העסק והחשיבה שלך, אחרת ישנה סכנה שתחשוב שיווק מתוך האגו ותחליט שאתה יודע הכל. אם ענית על השאלות בחיוב אז כנראה שהכתבה הזו לא תעשה לך שכל ועדיף שתפרוש כעת מהקריאה.

אבל אם אתה חושב שכמנהל עסק השיווק שלך טעון שיפור וניהול שוטף הרי שבדיוק בשביל זה אנחנו כאן.

מה אנו מציעים לעסק שלך? או למה לך לפנות אלינו לקידום עסקים קטנים

כחברת קידום אתרים אנו מתמחים כלמעלה מ- 19 שנה בהשבחת עסקים ברשת, החל מהקמת אתר מסחר / תדמית וכלה ביצירת חשיפה איכותית למוצרים / שירות והבאת צרכנים פוטנציאלים ממקורות שיווק שונים, כגון: קידום אורגני, קידום ממומן, ניהול הפעילות ברשתות החברתיות, הקמת אתר שיתאים למהות העסק ולקהל היעד ועוד פעילות רבה ומגוונות הנקראות “שיווק מעשי” (שם שאנו המצאנו).

ההצעה שלנו מאד פשוטה, אנחנו ננהל את השיווק של העסק שלך כמיקור חוץ כאשר אתה תרגיש כאילו מדובר בצוות שיווק שלם העובד למען הצלחת העסק שלך.

ההצעה הוגנת מאד ומכוונת להצלחה שלך, אין אופציה אחרת מבחינתנו ואנו נעבוד עבורך מדי יום. למידה לעומק ולרוחב של העסק-ממש כמו מנהל שיווק מנוסה.הצעות לייעול ושיפור המכירות/שרות שאתם מספקים:

  • בדיקת ערוצי השיווק / פרסום בהם העסק נעזר והמלצות בהתאם.
  • בדיקת אתר הבית ושיפור חוויית הגלישה.
  • הכנה ויישום של תוכנית שיווק שנתית הכוללת את העונות החסקות של העסק, החשות, ואפשרויות מקסום למלאי ולתקופות בהם העסק עובד “חלש ” יותר.
  • מחקר מתחרים.
  • הצעות לשיווק יעיל ומקסום התקציב.
  • יעוץ מעשי לאורך כל השנה.

אלו לא כותרות אלא חלק מהפעולות שנבצע עבור העסק שלך כמנהלי שיווק חיצוניים ומעבר לכך אנו מבטיחים שיפור של מעל 20% בפעילות שיווק ומכירות כבר במהלך החצי שנה ראשונה לעבודה המשותפת. שכן לרשותנו עומדות תשתיות רבות אותן אנו מטפחים ומשקיעים כסף מזה שנים רבות.

שימוש בתשתיות מבטיח לעסק חשיפה גדולה ורחבה במהירות עצומה דרכה נשיק את הפעילות השיווקית של העסק שלך.

אנו מציעים לך מנהל שיווק בעל 20 שנות ניסיון מצטבר וידע מעשי ויומיומי אשר ידע לנווט בהצלחה במים הסוערים בהם העסק שלכם שט ולהביא אותו לחוף מבטחים ראוי ויציב, כזה שיחזיק שנים רבות לעתיד וישמש מקור גאווה כפי שתמיד רצית שיהיה, אבל מעולם לא הייתה לך אפשרות כלכלית לגייס מנהל שיווק מנוסה שכן האחרונים מבקשים משכורות גבוהות (בצדק) ומחפשים עבודה במפעלים/חברות בהם יוכלו להתפתח מבחינת משרה כאשר בעסק קטן / בינוני אין להם אופק לכך ולעסק אין יכולת לשלם להם את המשכורות שהם דורשים.

מה שמשאיר אותך ללא ניהול יעיל של השיווק הגורם לבזבוז כספים רב במקומות שלא היית אמור להשקיע כסף.

ריבוי ערוצי השיווק והמכירות יכולים לבלבל כל בעל עסק / חברה וחשוב עד קריטי לבחור את הערוץ הנכון עבורכם מבלי לאבד את העור על גופכם, ואף להרוויח מכך גידול בתזרים החודשי ולייעל את השרות להשגת לקוחות מרוצים רבים.

ההצעה שלנו יכולה לעשות לכם את ההבדל הגדול בעסק!

אז אם כל מה שדיברנו כאן מדבר אליכם ואתם רואים את החשיבות שבקידום עסקים קטנים ובינוניים זה הזמן ליצור עימנו קשר.

איציק גולדנברג

איציק גולדנברג

מנכ"ל ובעלים בחברת קורנגה. בעל 29 שנות וותק בתחום השיווק

כתבו לנו

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

בניית אתרי קטלוג - קורנגה הקמת אתרים

בניית אתרי קטלוג

פתחתם עסק, או מעוניינים להרחיב את הפעילות הכלכלית ומחזור המכירות? הברירה הטבעית שלכם להתרחבות מסוג זה הנו האינטרנט, הזירה היחידה בה רוב העולם חולק את

קרא עוד »
קידום אתרים בגוגל - קורנגה חברת קידום אתרים בנתניה

מה זה קידום אתרים בגוגל ?

קידום אתרים בגוגל הינו מושג רחב ואף לאנשי מקצוע הוא אינו ברור מאליו, כיוון שקיימים מספר תחומים בהם הביטוי “קידום בגוגל”מתאים ולכן קשה להבין בשניה

קרא עוד »
הקמת אתר תדמית - קורנגה בניית אתרים וקידומם

הקמת אתר תדמית

בניית אתר תדמית אם פעם היה זה התפקיד של חלונות הראווה או של הפרסומות בדפי זהב, ללכוד את תשומת הלב של הקורא או הלקוח הפוטנציאלי,

קרא עוד »

כמה עולה קידום אורגני

זוהי אחת השאלות הכי נפוצות העולות בשיחה עם רוב הלקוחות, לעיתים כבר בתחילת השיחה. אז נכון, המחיר הוא שיקול קריטי בכל עסק ובכל קבלת החלטה

קרא עוד »