ניהול רשתות חברתיות - הקמת ותפעול עמודי מותג בסושיאל- קורנגה נתניה

הקמת עמודי מותג וניהול רשתות חברתיות

חדשות לבקרים אנו נתקלים בשאלות לגבי ניהול רשתות חברתיות כאלו ואחרות, כמו כל דבר בחיים אין תשובה ברורה ומובהקת היכולה לתת מענה לכל העסקים יחד.

כל מקרה חייב להיבחן לגופו מבחינת עלות תועלת וערכים מוספים היה וישנם כאלו, בראשית הדברים חשוב לציין כי לא כל עסק/חברה צריך להקים עמוד מותג שכן עולם הרשתות החברתיות אינו מיועד לכל עסק (להבדיל מקידום אתרים אורגני).

חשוב לזכור כי עולם הרשתות החברתיות הוקם מתוך מחשבה על הגולשים ולא על עסקים, נכון שבהמשך הדרך פייסבוק, יוטיוב ורשתות אחרות תרגמו אותנו"הגולשים"לכסף אך זה ברור ומובן מאליו.

מה שלא ברור היא הריצה העיוורת לפתיחת עמודי מותג לכל עסק, גם כאשר הדבר פוגע בעסק ובמוניטין שלו!

אז מה בעצם נתוני הגלישה ברשתות חברתיות?

על מנת לחסוך לכם זמן קריאה אפשר להגיד די בבטחה שקבוצת פייסבוק (הרשת החברתית פייסבוק, מסנג'ר, וואצאפ, אינסטגרם) שולטת (נכון לשנת 2021) בתרבות הגלישה שלנו ברשתות חברתיות (ואחריה קבוצת גוגל כמובן), עם היקף שימוש יומי של 2.36 מיליארד איש (22% מאוכלוסיית העולם כולו), כאשר 65% מהם, ייכנסו להתעדכן בפוסטים בקיר שלהם בפייסוק לפחות פעם אחת ביום!

ומה בישראל?

מעל 6 מיליון ישראלים חברים בפייסבוק – 75% מכלל האוכלוסייה בארץ, כאשר משתמש ממוצע בפייסבוק נכנס לרשת 8 פעמים בכל יום (הרוב באמצעות המובייל באופן לא מפתיע).

  • ממוצע הכניסות היומי עומד על כ-8 פעמים (מכשירים שונים).
  • פוסטים בפייסבוק נצפים למשך יום עד יומיים בממוצע, אך ניתן להמשיך את החשיפה לפרק זמן בלתי מוגבל על ידי פרסום בתשלום בפייסבוק.
  • מבחינת מגדר פייסבוק נשלטת על ידי המין הגברי עם 53% מסך הכניסות אך מבלים פחות זמן בכל סשן ובכללי קוראים פחות תכנים ומשתפים פחות מנשים.. הנשים לא הרחק מאחור עם 47%.

רמת המעורבות של נשים בפייסבוק גבוהה ומעידה באופן ישיר על תרבות "הצריכה" שלנו כגולשים.

כאן גם המספרים עושים שכל שכן תחומים רבים אינם מצליחים להניב הכנסה בפייסבוק אך תחומים אחרים הקשורים למין הנשי מצליחים הרבה יותר.

לראיה, תחומי האסתטיקה, מוצרי טיפוח, ביגוד והנעלה, ניתוחים פלסטיים וריהוט מצליחים להניב הכנסות מפעילות שיווקית בפייסבוק דבר המעיד על מעורבות נשית גבוהה.

האם כל עסק חייב להקים עמוד מותג?

לקצרי הסבלנות ביניכם, התשובה היא לא 🙂

אך כמו כל דבר בחיים צריך לבחון כל מקרה לגופו כאשר יש לקחת בחשבון את האסטרטגייה הנכונה המשלבת בין צורכי העסק לחשיבה השיווקית.

ישנם תחומים להם לא נדרש עמוד מותג או לחילופין נדרש אך אין מי שיקים ויתפעל ולכן עדיף כי לא ייפתח עמוד מותג לעסק שאינו מסוגל לתחזק עמוד בצורה נאותה ורציפה.

נניח ועסק בתחום המתכות יקים עמוד מותג בפייסבוק, האם יש סיכוי שיצליח לעורר עניין ולצרף חברים לשורותיו? האם בכלל יש רלוונטיות לעסק מסוג זה בקרב המסה, שכן הרציונל שלנו אינו מאפשר זאת שכן מה התועלת.

יתרה מכך, עסק שפתח עמוד מותג אך לא מנהל אותו באופן שוטף מותיר "במה" מכובדת למתחרים ולמעיזים להפיץ את משנתם בקרב הקהל שלך זאת מבלי שאתה מודע לכך ופועל בנדון.

תלונה המועלית כפוסט בעמוד המותג שאינו מנוהל באופן שוטף ולכן אינה זוכה לטיפול, יכולה לגרום נזק קשה למוניטין העסק ולגרום לתגובת שרשרת שלילית בקרב הגולשים, זכרו כי לגולש הישראלי יש זיכרון חזק בכל הנוגע לאתרים/חוויות שליליות באינטרנט וטורח רבות לספר זאת מעל עמודי המותג שלו ובקרב חברים וקולגות.

לכן בטרם מקימים עמוד מותג חשוב לבדוק האם יהיה מי שינהל אותו באופן קבוע, האם אותו מנהל מבין את המשמעות העמוקה של הדברים ולא יגרום נזק בתגובותיו?

שאלות אלו ורבות אחרות חייבות לעלות על הפרק ולהיבחן לעומק בטרם עסק/חברה תפתח עמוד מותג ברשתות חברתיות.

קורנגה ניהול רשתות חברתיות וקידום אתרים

אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה הנוגעת לניהול רשתות חברתיות והקמת דף עסקי בזירה זו.

להשארת הודעה, היכנסו פה

לשוחח איתנו טלפונית, חייגו: 0732555000

צוות קורנגה

Summary
ניהול רשתות חברתיות - הקמת ותפעול דפים עסקיים בסושיאל
Service Type
ניהול רשתות חברתיות - הקמת ותפעול דפים עסקיים בסושיאל
Provider Name
קורנגה,
שדרות גיבורי ישראל 22 נתניה,09-4292000,
Telephone No.0732555000
Area
ישראל
Description
חדשות לבקרים אנו נתקלים בשאלות לגבי הקמת עמודי מותג ברשתות חברתיות כאלו ואחרות, כמו כל דבר בחיים אין תשובה ברורה ומובהקת היכולה לתת מענה לכל העסקים יחד. אולם קורנגה מנהלת רשתות חברתיות כבר מספר שנים לא מבוטל (החברה נוסדה ב-2002) ויודעת לענות לכם בעלי העסקים, האם כדאי לכם לכם להחזיק עמוד עסקי בזירה זו, עפ"י סוג העסק הספציפי אליו אתם משתייכים, סוג קהל היעד שלכם וכדומה. למידע וייעוץ, התקשרו אלינו: 0732555000

רוצים להופיע בעמוד הראשון בגוגל? השאירו פרטים או התקשרו 073-2555000:

Call Now Buttonקבלו הצעת מחיר במקום
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
× שלח הודעה לוואצפ שלנו