תכנים לקידום אורגני, האם חשוב ועד כמה

תכנים לקידום אורגני, האם חשוב ועד כמה בשנה וחצי האחרונים גוגל ביצע שינויים מהותיים ביותר בדרישות הקידום האורגני, ליתר דיוק בנראות ובאופן ההצגה של האתר במכשיר קצה, לדוגמה, סמארט פון- טאבלט. מעבר לכך גוגל הכריזה כי התוכן הוא המלך החדש בכך שלמעשה העניק לו חשיבות קריטית הן באיכות התוכן והן בכמות ובמכוונות שלו מבחינת התאמת לאתר.

אז מה בעצם גוגל עשה בכך שהגדיר את התוכן כקריטי לחשיבות הקידום האורגני?

למעשה גוגל בא לסייע לנו הגולשים למצוא את התוכן הנכון לנו, באיזה אתר נוכל לקבל את המידע הרלוונטי ועד כמה הוא מותאם ומדויק לימינו ולתעשייה בה הוא עוסק.

כל אלו ועוד, לרבות ובפרט כמות המילים בכל מאמר הפכו את התוכן למלך החדש בעולם הקידום האורגני, אל תחשבו לרגע כי זו כל מהות הקידום שכן ישנם פרמטרים רבים בהם גוגל רואה חשיבות וכחלק בלתי נפרד מהפעולות הנדרשות על מנת להצליח בקידום אורגני. אך למרות כל זאת, אין ספק כי התוכן הנו חבר קרוב של שליט העולם..היינו גוגל.

התכנים אותם גוגל דורש/מבקש מתחלקים לשניים, האחד תכנים לאתר הבית או תכנים ל-on site הנחשבים ואמורים להיות איכותיים יותר מכל תוכן אחר, כמות של 250 מילים מינימום לכל מאמר, תמונה תמיד תעזור וחשוב לתת תאור ו- alt נכון על מנת שתהמונה תופיע בגוגל בתוצאות חיפוש מגוונות(אינטרנט, תמונות וכו'). התוכן חייב להיות מקצועי ואמין וככל שהיה קריא יותר כמות התגובות/הפצה תהיה טובה יותר וגוגל כפועל יוצא לפעולות אלו ידרג אותו גבוה יותר ומכאן שגולשים רבים יכולו לקרוא, והחכים, ולפנות אליך לייעוץ או רכישת המוצר/שרות אותו תאתר במאמר.

התוכן הנוסף נועד לשמש מחוץ לאתר הבית off site, תוכן זה נועד להחלפת מאמרים עם קולגות, יצירת קישורים חיצוניים מבלוג, ועוד אי אלו אפשרויות כולן כאמור מחוץ לאתר הבית. תכנים אלו לא חייבים להיות ברמה גבוהה או איכותית שכן אינם קשורים ישירות לעסק, אינם נושאים את שמו(לרוב)או כל סימול מיתוגי המזהה ביניהם. אלא כתובים כחווית לקוח או אחרת המספרת על המוצר ועל הדרך מקשרת זאת לאתר הבית המקודם.

למי לפנות לכתיבת תכנים? ישנם כותבי תכנים רבים כחול על פני הים ויותר מכך…טווח המחירים גם הוא במנעד רחב מאד וקשה באמת לקבל החלטה נכונה מי כותב תכנים המתאים לפעילות שלנו. אנו בקורנגה ממליצים להתייעץ תמיד עם החברה המקדמת אתכם בקידום אורגני, הם ידעו לתת לכם את ההמלצה הטובה ביותר ואף יחברו אתכם לכותב תכנים אשר יתן לכם מענה לנושא זה ואף יקבל הנחיות מקצועיות מהמקדמים שלכם.

אנו בקורנגה נשמח לייעץ לכם לכתיבת תכנים נכונה ולהכיר לכם צוות כותבים ומקדמי SEO מהשורה הראשונה בישראל.

נשמח להיפגש עמכם ללא כל התחייבות.

רוצים להופיע בעמוד הראשון בגוגל? השאירו פרטים או התקשרו 073-2555000:

Call Now Buttonקבלו הצעת מחיר במקום
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
× שלח הודעה לוואצפ שלנו