קידום עסקים בגוגל

קידום עסקים בגוגל

קידום עסקים בגוגל הפך בשנים האחרונות לביטוי שגור בפי כל בעל עסק מהקטן לגדול.

כולם רוצים להיות בעמוד הראשון בתוצאות החיפוש, כולם חושבים שהם ראוים ומתאימים לכך ואף מביעים פליאה כאשר נאמר להם כי הדבר יארך פרק זמן של חודשים/שנים. הדבר אינו נובע מיוהרה אלא מחוסר הבנה של עולם הדיגיטל, על יתרונותיו וחסרונותיו, המחשבה הנפוצה היא שבאינטרנט הכל חינם אז למה השרות קידום עולה כסף, או חוסר היכולת להבין כי כל שרות שהוא עולה כסף, בייחוד שרות מקצועי אשר יעשה את כל ההבדל בין עסק מקרטע לעסק מצליח. הגישה של התמקדות בראיה צרה בשאלה" כמה זה עולה לי" מאשר כמה ההוצאה הזו תניב עבורי ו/או מה התועלות והערכים המוספים שהיא מספקת לעסק. האם הקידום האורגני יגרום לחשיפה רחבה יותר לאתר הבית? האם אזכה לכניסות איכותיות לאתר כאשר אופיע בעמוד הראשון בגוגל?

התשובה חד משמעית-בהחלט כן

לשם כך בעל עסק צריך להבין את המשמעות של קידום אורגני בגוגל, כיצד הדבר מבוצע(בגדול -אין צורך בירידה לפרטים)כמה זמן זה ייקח ומה התועלות מכך לאחר שהקידום יבשיל. אלו הן שאלות שכל בעל עסק צריך ללמוד לשאול ולהבין האם המתכונת של קידום אורגני מתאימה לאופי העסק או לא. לדוגמא, עסק המוכר רק "מלאי" נקודתי אינו נדרש לקידום אורגני שכן הוא בונה על מכירת המלאי בזמן קצר מאד ולא על מכירה מתמשכת לאורך השנה. או יבואני אופנה העובדים על מלאי "עונתי". אלו ועוד מספר תחומים בודדים אינם נדרשים לקידום SEO , אך פרט לכך מרבית העסקים בישראל ובעולם מקודמים אורגנית על ידי חברה כזו או אחרת. לכן כבעל עסק אתה צריך להבין מעט בנושא אך יותר נכון לשאול את השאלות הנכונות:

1.כמה זמן ייקח להגיע להופעה בעמוד הראשון בגוגל ובכמה מילות מפתח ואילו.

2.מי מספק מאמרים לקידום ובאיזו איכות הם, האם מאמרים פשוטים לצורכי קידום בלבד או מאמרים איכותיים לקריאה והנעה לפעולה.

3.האם הקידום כולל גם בדיקת קוד האתר ושיפורו בהתאם לדרישות גוגל או/ו ארגון התקינה האמריקאי W3C.

4.האם בוצע דוח אפס בתחילת העבודה? אם כן שמרו אצלכם עותק.

5.בקשו שמות של לקוחות פעילים ועבר, צלצלו אליהם ובררו מה רמת השרות שקיבלו, האם טופלו כיאות.

6.בדקו בגוגל אודות המקדם/חברה, האם יש להם שם טוב או מדובר בפרסונות לא מקצועיות/איכותיות.

וכמובן, המחיר פר חודש, יחד עם זאת המיר אינו אינדיקציה לאיכות העבודה כמו בכל תחום אחר, לכן חשוב לעקוב אחר הנתונים, להבין את העבודה המבוצעת עבורכם ולקרוא את הדוח אחת לחודש על מנת להבין האם המגמה חיובית או שלילית בכל הקשור לכמות הכניסות לאתר.

נשמח לסייע בפרטים נוספים והצעה איכותית ומשתלמת במיוחד של קידום אתרים בגוגל.

לשרותכם 0732555000 צוות קורנגה

 

 

רוצים להופיע בעמוד הראשון בגוגל? השאירו פרטים או התקשרו 073-2555000:

קבלו הצעת מחיר במקום
שינוי גודל גופנים
ניגודיות