קידום אתרים אורגני

קידום עורכי דין בגוגל

קידום אתרים בגוגל של אתרי עורכי דין ומשרדי עורכי דין. אנו נדרשים לקדם את אתר הבית שלהם, כמו כל עסק אחר בישראל ובעולם.

בעבר הלא רחוק היה איסור לפרסם במתכונת פרסומית(באנרים,פרסום ברדיו או טלוויזיה) ועוד אי אלו איסורים שמהותם אינה ברורה.

אך איסורים אלו חלפו מהעולם, בעיקר לאור העובדה כי משרדי עורכי דין חייבים לשווק את העסק שלהם כמו כל עסק אחר, הרי לקוחות לא נופלים מהשמיים אלא מגיעים באמצעות המלצות של לקוחות וקולגות המעבירים לקוחות לפי סוג הטיפול הנדרש בין משרדים קולגות המתמחים ספציפית בנושא זה או אחר.

קידום אורגני לעורכי דין מאפשר ללקוח הפוטנציאלי למצוא את המשרד שלכם, לקרוא ולהתרשם מאופן עבודתכם ולקרוא המלצות או חוות דעת על המשרד, רבות מחוות הדעת אינם מפורסמות באתר הבית של המשרד אלא באתרים אחרים אשר עולים בחיפוש בגוגל וחשוב כי יהיו אלו חוות דעת חיוביות. בנוסף חשוב לדעת כי מעצם החיפוש של הגולש בגוגל עולות תוצאות מגוונות אודות המשרד, על רובן אין למשרד/פירמה כל שליטה. לכן חשיבות הקידום האורגני בגוגל הנה קריטית להצפת תוכן חיובי של המשרד/פירמה.

חברת קורנגה מתמחה בקידום אתרים בגוגל מזה 12 שנים, במהלך שנות עבודתנו צברנו ידע עצום וניסיון יומי ומתמשך בביצוע קידום איכותי ומקצועי עבור משרדי עורכי דין אותם אנו מקדמים מספר שנים.

בתחום הרשלנות הרפואית אנו מקדמים את פירמת סהר סטובצקי, משרד וותיק מאד המתמחה ברשלנות רפואית על כל המשתמע מכך.

בתחום המעמד האישי, גירושין, דיני משפחה ירושה ואפוטרופוס ותחום החוזים והמקרקעין אנו מקדמים את פירמת א. טירר משרד וותיק ומוערך.

בתחום נפגעי פעולות איבה ותביעות מול משרד הביטחון אנו מלווים את פירמת וייסגל אלמגור הן בהקמת האתר בית והן בקידום האורגני בגוגל, בימים אלו עולה אתר חדש לפירמה.

אנו בקורנגה קידום אתרים מבינים לעומק את הרגישות בקידום משרד עורכי דין ומודעים להתנהלות הזהירה בה הדברים אמורים להתבצע. לרבות קידום התכנים הרלוונטיים

, תמונות וכל תוכן אחר החשוב לטובת הקידום לאתר הבית, אנו בקורנגה בודקים היטב ובאופן שוטף את האתר ותקינותו(מעבר לפעולות הקידום)על מנת להבטיח כי האתר תקין ומספק מידע מהיר ונגיש ללקוח.

שרות נוסף אותו אנו מעניקים ללקוח במסגרת קידום האתר הנו הזנת תכנים באופן שוטף באתר הבית, שינוי תמונות או כל שינוי אחר הנדרש מבחינת נראות האתר. אנו מקפידים על שפה נאותה, עברית תקינה ושמירת רמה גבוהה בכל הקשור לאתר ולעיצוב שלו.

נשמח להיפגש ללא כל התחייבות,

 

רוצים להופיע בעמוד הראשון בגוגל? השאירו פרטים או התקשרו 073-2555000:

קבלו הצעת מחיר במקום
שינוי גודל גופנים
ניגודיות