קידום לעורכי דין בגוגל

קידום לעורכי דין בגוגל תחום עריכת הדין עבר ועובר שינויים מסיביים בעשור האחרון, לכך ישנם מספר סיבות מובהקות אשר מחייבות בעלי פירמות לבצע שינוי בגישה ובאסטרטגיה לטובת גיוס לקוחות חדשים.

הסיבה המרכזית הנה הצפת השוק בעורכי דין חדשים, רבים מהם למדו את המקצוע אך בשל היצף בשוק נאלצים לעבוד בשכר מינימום או לפתוח משרדים עצמאיים קטנים, תופעה זו של פתיחת משרדים קטנים צברה תאוצה עצומה בעשור האחרון ולמעשה פוגעת במשרדים הגדולים/מוכרים יותר אשר אינם מעסיקים עורכי דין בשכר מינימום ומספקים שרות ואיכות מקצועית נאותה ללקוחות.

כמו בכל תחום, לקוח של משרד על עריכת דין אינו יודע לכמת לאיכות או מקצועיות את עבודת המייצג שלו ולכן תלוי לגמרי בהמלצות אישיות של חברים ובני משפחה. כאנשים מהיישוב מן השורה אין לנו יכולת לקבל החלטה נכונה לגבי בחירת משרד עריכת הדין, לכן גוגל בא לסייע בידנו לבחור את המשרד הנכון בכך שקבע פרמטרים לקידום אורגני, כאשר אחד הפרמטרים החשובים הנו תוכן ואיכות התוכן המוצג באתר, כך הגולש או הלקוח הפוטנציאלי קורא ומתרשם ומחליט האם המשרד יתאים לייצוג אותו הוא מחפש.

לכן הצפת השוק בעורכי דין יצרה מצב בו עורכי הדין החדשים מקימים אתרים מפוארים אך למעשה אין להם את הניסיון והידע לטפל בתיקים מורכבים או היכולת להתמודד מול משרדים וותיקים מבחינת מקצועיות וניסיון בפועל. יתרה מכך, רבים הלקוחות אשר אינם מבינים את משמעות הדבר ברמה הפרקטית. בנוסף עורכי דין רבים מפרסמים את עצמם בכל שיטות הפרסום האפשריות, לרוב בעולם הדיגיטל ושיווק דיגיטלי שכן העלויות יחסית זולות ליתר אמצעי הפרסום המסורתיים. מכאן שלקוחות רבים אשר יכלו להגיע למשרד שלכם הגיעו לאחרים מבלי לדעת כי אתם המתאימים ביותר.

לכן קידום אתר הבית בגוגל הנו קריטי להמשך הצלחת המשרד ואף לקיומו כמשרד עורכי דין.

נשמח לספק מידע נוסף ולהציג בפניכם את הלקוחות המקודמים.

 

רוצים להופיע בעמוד הראשון בגוגל? השאירו פרטים או התקשרו 073-2555000:

Call Now Buttonקבלו הצעת מחיר במקום
שינוי גודל גופנים
ניגודיות