קידום אתרים בגוגל

קידום אתרי מסחר עם אלפי מוצרים

זוכרים את הימים שהעסק שלכם היה עדיין בשנה הראשונה, את ההתרגשות עם הוספת כל מוצר חדש לליין שלך והרחבת סל הקניות המוצע ללקוחות?

כנראה שאין בעל עסק שלא זוכר את הימים ההם שהעסק היה בחיתוליו וכל דבר ריגש אתכם, מאז עברו הרבה מים באינטרנט וגם הרבה כסף בקופת העסק שלכם, את ההתרגשות שכחתם מאחור וכיום אתם עסוקים בהשבחת העסק והגדלת מחזור המכירות. וזה כמובן הצד הכייפי יותר של הביזנס. על כל אלו יש את הניהול השוטף, עובדים, ספקים, רשויות המיסים ועוד רשימה לא מבוטלת של נושאים המצריכים את תשומת הלב שלך ואת טיפולך/מעורבותך הישירה.

אבל מה קורה באותה עת באתר אינטרנט של העסק…האם אתה יודע באמת מה מצב האתר מעבר לדיווחים לקונים של מספרים, אותם לרבים אין את הידע המקצועי לנתח לכדי הבנה שיווקית ופיצוח האתגרים הרבים.

את האמת יש לומר, לרוב בעלי העסקים אין את הידע השיווקי המתאים לנתח תנועת קונים באתר שלהם ולכן הם ניזונים מהסברים המספקים להם אנשי המקצוע. אבל שאלת את עצמך האם הם באמת אנשי מקצוע? האם ניתן לשפר את הקניות ולהגדיל את מחזור המכירות מהאתר, בלי להוציא שקל נוסף על פרסום?

אם שאלת את עצמך את השאלות הללו, אתה מסוג הלקוחות שאנו בקורנגה מחפשים!

ולמה? כי לקוח כמוך הוא לקוח חושב וסקרן המעוניין לדעת יותר ולעשות למען העסק שלו ככל יכולתו, וסוג כזה של אנשים אנחנו הכי אוהבים לקדם אורגנית בגוגל. שכן נוכל לתרום רבות להגדלת מחזור המכירות מהאתר ולשפר את התנועה הקיימת כיום, לעיתים בשיפור של 15% וזאת מבלי להוציא שקל נוסף כאמור.

אז איך אנחנו עושים את זה ?

וותק וניסיון מצטבר של 17 שנות קידום אורגני בגוגל , מתוכן ב-10 שנים האחרונות התמחות בקידום אתרי מסחר. ידע עצום המתחדש מעת לעת על פי דרישות גוגל ומיושם הלכה למעשה באתרים באופן מהיר ומקצועי. אנשי מקצוע בקורנגה הנם בעלי וותק רב ומומחים לקידום העוברים הכשרות בגוגל אנגליה ואירלנד מדי שנה. אבל כל אלו הם צד אחד של המטבע זהב.. כאשר הצד השני לא פחות חשוב במשוואת ההצלחה והוא אכפתיות ותשומת לב קפדנית, עד כדי כך שלקוחות מסוימים חושדים שאנו גאונים עם הפרעה קשה😊

אבל אנחנו רואים זאת כמחמאה שכן בעולם רווי תחרות בה רבים מתיימרים להיות מה שהם לא, אנו דואגים לייצר מציאות איכותית ולספק דליברי גבוה ללקוחות. אלו לא רק מילים אלא תוצאות מוכחות.

קבלו שתי דוגמאות מבלי לחשוף שמות:

  • חנות צעצועים קטנה וותיקה מאד ולא במרכז הארץ יש לציין החזיקה באתר קטלוג(לא מכירתי)ובו הוצגו מוצרים בכמות קטנה יחסית למלאי הקיים בחנות הפיזית. דור ההמשך של בעל החנות החליט להתרחב ולעלות עם אתר מסחר בו יוכל להציג את כל המלאי הקיים, כ- 12,000 מוצרים!

הפרויקט החל בהקמת אתר מסחר מבוסס WooCommerce המאפשר הקמת אתר מסחר יעיל ואיכותי בזמן קצר יחסית ליתר הטכנולוגיות(יחס עלות תועלת)ותוך כחודש וחצי האתר עלה לאוויר עם 2700 מוצרים ובמהלך החודשיים הבאות הוזנו כל יתר המוצרים באופן ידני ועדכני(לא הייתה ברירה אחרת)על מנת לשמור על איכות התוכן, מפרט המוצרים ואופן הצגתם באתר. הנתונים במהלך השנה הראשונה היו מעל לציפיות שלנו ושל הלקוח.

חנות רהיטים וציוד משרדי באזור הדרום המוכרת ללקוחות פרטיים בלבד באופן מסורתי מזה 10 שנים. לפני כשנתיים קיבלו החלטה להכנס לתחום האונליין, הקמנו אתר מסחר ובו כ-700 מוצרים שונים ומגוונים, פרויקט אשר דרש צילום של כל המוצרים, כתיבת מפרט ותאור מוצר והזנת מערכת ניהול האתר בכל דטה העצום, כל זאת בתוך חודש וחצי. במהלך השנה הראשונה האתר הניב מחזור ממוצע של 50,000 ש"ח בחודש, אך בשנה השנייה המחזור קפץ ל-170,000 ש"ח בחודש! לשם השוואה המחזור בחנות הפיזית עומד על סכום זהה לאחר 10 שנות פעילות, כאשר באתר המחזור הגיע לכך ואף עבר אותו בפרק זמן של שנה ו-8 חודשים בלבד.

אם גם אתם חושבים שהעסק שלכם יכול להגיע רחוק יותר ורווחי יותר-צרו קשר איתנו.

רוצים להופיע בעמוד הראשון בגוגל? השאירו פרטים או התקשרו 073-2555000:

קבלו הצעת מחיר במקום
שינוי גודל גופנים
ניגודיות