קידום עורכי דין בגוגל

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

קידום אתרים בגוגל של אתרי עורכי דין ומשרדי עורכי דין. אנו נדרשים לקדם את אתר הבית שלהם, כמו כל עסק אחר בישראל ובעולם.

בעבר הלא רחוק היה איסור לפרסם במתכונת פרסומית (באנרים,פרסום ברדיו או טלוויזיה) ועוד אי אלו איסורים שמהותם אינה ברורה.

אך איסורים אלו חלפו מהעולם, בעיקר לאור העובדה כי משרדי עורכי דין חייבים לשווק את העסק שלהם כמו כל עסק אחר, הרי לקוחות לא נופלים מהשמיים אלא מגיעים באמצעות המלצות של לקוחות וקולגות המעבירים לקוחות לפי סוג הטיפול הנדרש בין משרדים קולגות המתמחים ספציפית בנושא זה או אחר.

קידום אורגני לעורכי דין מאפשר ללקוח הפוטנציאלי למצוא את המשרד שלכם, לקרוא ולהתרשם מאופן עבודתכם ולקרוא המלצות או חוות דעת על המשרד, רבות מחוות הדעת אינם מפורסמות באתר הבית של המשרד אלא באתרים אחרים אשר עולים בחיפוש בגוגל וחשוב כי יהיו אלו חוות דעת חיוביות.

בנוסף, חשוב לדעת כי מעצם החיפוש של הגולש בגוגל עולות תוצאות מגוונות אודות המשרד, על רובן אין למשרד/פירמה כל שליטה. לכן חשיבות הקידום האורגני בגוגל הינה קריטית להצפת תוכן חיובי של המשרד/פירמה.

למה לקדם את משרד עורכי הדין שלכם דווקא בקורנגה?

חברת קורנגה קידום אתרים בנתניה, מתמחה בשיווק דיגיטלי ובניית אתרים כבר 18 שנה.

במהלך שנות עבודתנו צברנו ידע עצום וניסיון יומי ומתמשך בביצוע קידום איכותי ומקצועי עבור משרדי עורכי דין אותם אנו מקדמים מספר שנים.

בתחום הרשלנות הרפואית-  אנו מקדמים את פירמת סהר סטובצקי, משרד וותיק מאד המתמחה ברשלנות רפואית על כל המשתמע מכך.

בתחום המעמד האישי, גירושין, דיני משפחה ירושה ואפוטרופוס ותחום החוזים והמקרקעין – אנו מקדמים את פירמת א. טירר משרד וותיק ומוערך.

בתחום נפגעי פעולות איבה ותביעות מול משרד הביטחון אנו מלווים את פירמת וייסגל אלמגור הן בהקמת האתר בית והן בקידום האורגני בגוגל, בימים אלו עולה אתר חדש לפירמה.

אנו מבינים לעומק את הרגישות בקידום משרד עורכי דין ומודעים להתנהלות הזהירה בה הדברים אמורים להתבצע. לרבות קידום התכנים הרלוונטיים:

תמונות וכל תוכן אחר החשוב לטובת הקידום לאתר הבית, אנו בקורנגה בודקים היטב ובאופן שוטף את האתר ותקינותו (מעבר לפעולות הקידום) על מנת להבטיח כי האתר תקין ומספק מידע מהיר ונגיש ללקוח.

שרות נוסף אותו אנו מעניקים ללקוח במסגרת קידום האתר הנו הזנת תכנים באופן שוטף באתר הבית, שינוי תמונות או כל שינוי אחר הנדרש מבחינת נראות האתר. אנו מקפידים על שפה נאותה, עברית תקינה ושמירת רמה גבוהה בכל הקשור לאתר ולעיצוב שלו.

נשמח להיפגש ללא כל התחייבות,

כתבו לנו

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הקמת אפליקציות

אפליקציות למובייל עולם העסקים נמצא במרוץ אחר אפליקציות שונות ומגוונות, כל אחת מהן אמורה לפשט ולהקל עלינו את חיי היום יום וליצור חוויה משתמש נעימה

קרא עוד »