קידום בגוגל-SEO

רשימת השירותים של חברת קורנגה שיווק דיגיטלי
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

קורנגה חברה המתמחה במתן שירות ופתרונות קידום אתרים ובניית אתרים הוקמה בשנת 2003, ונחשבת לאחת מהחברות המובילות בתחומה בישראל, ביישומי אינטרנט, שיווק באינטרנט ואופטימיזציה למנועי חיפוש-SEO.

בזכות הידע, המוניטין וההצלחות צברנו רשימת לקוחות מגוונת החל מעסקים קטנים וכלה בתאגידים.

העשייה היומית שלנו בתחום קידום אורגני מאפשרת לנו להבין מה גוגל בעצם דורש ומה מועדף מבחינת קידום SEO.

בעולם הטכנולוגי של היום, עם היצע כל כך רחב ומגוון של מידע זמין באינטרנט, כל אדם יכול לבנות אתר באופן עצמאי, להיכנס למערכת בניית אתרים כלשהי ולבנות וליצור לעצמו מה שהוא מרגיש שנכון עבורו, העניין הוא שהדבר משול לסיעור מוחות עם עצמך…

קידום בגוגל-SEO ובניית אתרים צריכה להתחשב במספר גורמים, שרבים מהאנשים לא מתחשבים בהם. אתרים רבים נבנים ללא התחשבות במשתמש, המשתמש לוחץ על כפתור תוכן כלשהו אך אינו מצליח לחזור משם או לחילופין אינו מוצא את מבוקשו בשל תכנון לקוי של חווית המשתמש ולכן אין זרימה נכונה של עמודים, דבר זה גורם לבלבול וייאוש אצל המשתמש וגורם לו לנטוש את האתר מהר מאוד.

עיצוב האתר, הדבר הראשון שהמשתמש נחשף אליו חייב להיות מכוון מטרה ורלוונטי לשפה הגרפית של הלקוח, לתחומי עיסוקו ולאפשר לגולש למצוא את מבוקשו מהר וביעילות. היה והעיצוב אינו תואם את רוח החברה ועיסוקה או שיהיה מסורבל ועמוס, ללא מבנה אחיד, המשתמש יוותר מראש על הגלישה באתר ולא ישכח לציין זאת בפני חבריו!

בבניית אתרים צריך לקחת בחשבון את כל הפרמטרים הקיימים, עיצוב נכון עם מבנה אחיד, זרימה נכונה של הפניות לינקים, לחסוך במידע לא רלוונטי ושימוש לא נחוץ בתמונות, כל אלו ועוד תורמים לגלישה נעימה ומהירה באתר המניעה לרוב לפעולה כלשהי של הגולש.

אז בניתם אתר, מה עכשיו? אי אפשר לשבת רגל על רגל ולהגיד “טוב, בניית האתר הסתיימה, נחכה שגוגל ומנועי החיפוש האחרים יעשו בשבילנו את העבודה”, בניית אתר אינה קשורה בקידומו, בניית אתר צריכה להתבצע בשיתוף עם מקדמי אתרים שכן מדובר בתחום מורכב ומקצועי ולמעשה מדובר בעולם שלם ומקצועי המכיל אפשרויות רבות וחשובות. מעת לעת אנו נתקלים בלקוחות אשר האתרים שלהם אינם מקודמים ומופיעים במיקום הגבוה ביותר בעמוד 3 בתוצאות החיפוש בגוגל..תשאלו את עצמכם מתי בפעם האחרונה הגעתם לעמוד 3 בתוצאות ותקבלו את התשובה המדוייקת.אף פעם וככל הנראה גם מתי מעטים מבני האדם.

מה זה בעצם קידום אתרים ? SEO – Search Engine Optimization.
בתרגום חופשי –  “אופטימיזציה למנועי חיפוש”, קידום אתרים במתכונת SEO הינו קידום אורגני. האופטימיזציה נעשית מול מנועי החיפוש השונים וביניהם תוכלו למצוא את מנועי החיפוש הגדולים כמו גוגל, יאהו ובינג של מיקרוסופט.
קידום אתרים נכון ויעיל עוזר לאתר להופיע במיקומים ראשונים בתוצאות החיפוש של מנועי החיפוש השונים ולהציג אותם באחד מהמיקומים לפי חוזק הקידום שנעשה, כמובן בהתאמה לחיפוש הרלוונטי.

תחום קידום אתרים הינו תחום שגדל ומתרחב מיום ליום, עסקים המחזיקים אתרים כגון GMAT מבינים שבניית אתר לא מספיקה בשביל לגרום למנועי החיפוש להציג אותם שכן עבודת הקידום המקצועית היא זו הגורמת לאתר להופיע בראש תוצאות החיפוש.
צוות קורנגה ישמח לייעץ לך ללא כל התחייבות, לקביעת פגישה צרו קשר.

כתבו לנו

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

קידום לעורכי דין בגוגל - מאמר של קורנגה בע"מ

קידום בגוגל לעורכי דין

תחום עריכת הדין עבר ועובר שינויים מסיביים בעשור האחרון, לכך ישנם מספר סיבות מובהקות אשר מחייבות בעלי פירמות לבצע שינוי בגישה ובאסטרטגיה לטובת גיוס לקוחות

קרא עוד »
הקמת אפליקציות - קורנגה שיווק דיגיטלי ובניית אתרים

הקמת אפליקציות 📱

עולם העסקים נמצא במרוץ אחר אפליקציות שונות ומגוונות, כל אחת מהן אמורה לפשט ולהקל עלינו את חיי היום יום וליצור חוויה משתמש נעימה ככל הניתן.

קרא עוד »