זה שווה לכם המון כסף ! קידום אתרים בגוגל

קידום אתרים בגוגל

מבנה העולם הדיגיטלי, שינה לחלוטין את עולם הפרסום ומה שאנו קוראים “קידום בגוגל”, הוא חלק נכבד מהתפקיד של משרדי פרסום דיגיטליים רבים.

הלקוחות משרדי הפרסום היום יש אתרים, ואם פעם היו עושים קידום מכירות, היום עושים קידום אתרים. התוצאה דומה.

בשני המקרים מדובר על שיווק והגדלת המכירות. יש היום פחות ופחות אירועי קידום מכירות ולעומת זאת, הרבה מאוד קמפיינים של קידום אתרים בגוגל.

זהו השער לעולם השיווק החדש וכל מה שרוצים לקנות ברשת, החל מסיכת ביטחון ועד לדירה, עובר דרך השאילתות בגוגל. ואם הוא לא יכיר את האתר שלכם, אין לכם סיכוי למכור אפילו סיכת ביטחון…

אתר שעובר קידום- שווה כסף

מסתבר שהנתונים מדברים בעד עצמם, והם בהחלט גורמים לכל בעל אתר להבין שבלי קידום אתרים בגוגל, אין לו מה לחפש באינטרנט. עוגת הפרסום משנה את פניה ועל פי נתונים כבר ב-2013 18% מעוגת הפרסום הופנו לרשת, וזה רק גדל מאז.

זה אומר רק דבר אחד, שבעלי אתרים מבינים היום איפה נמצא הכסף הגדול, ואיך אתרים הפכו להיות הסניפים הראשיים של החברה שלהם.

גם מי שמחזיק למשל בחנות במציאות, יש גם חנות מקוונת, כי כולם קונים ברשת ולפחות 84% מהישראלים, כך על פי מחקר ברשת.

אז מי לא רוצה להיות שותף להצלחה הזו, ואיך יגיעו למוצרים או לשירות שלכם, אם לא יהיה לכם אתר ואם לא תעשו לו קידום אתרים בגוגל?

הדבר הראשון שכל בן אדם עושה היום, כשהוא רוצה לקנות משהו, זה לחפש אותו ברשת. ואם אתם לא עושים קידום, אתם כנראה מפסידים כסף והרבה.

רוצים שיכירו אתכם? תעשו קידום אתרים במנועי החיפוש

קידום אתרים מקביל לפרסום שהייתם עושים בעולם הפרסום, טרום העידן הדיגיטלי.

חברות פרסום טרחו לפרסם את לקוחותיהם בכפולות בעיתון הכי נפוץ במדינה, בסכומים שרק חברות מובילות הרשו לעצמם, אבל היום וזה מה שיפה ברשת- גם חברה קטנה וגם חברה גדולה, יכולות לעשות קידום אתרים בגוגל ולהגיע למקום ראשון, גם אם מדובר בעסק מאוד קטן, כי הכול קשור לקידום ולמי שמקדם אותך, ולגוגל ממש לא אכפת אם אתם חברה קטנה או גדולה אם קידום האתר שלכם יהיה טוב, אתם תופיעו במקום טוב בגוגל לפני מתחרים יותר גדולים שלכם, כי המקדם שלכם יותר חכם ויותר יצירתי.

כך, נוצר השוויון ברשת ולכל אתר יש את ההזדמנות להתקדם בה בהתאם לתקציב ידוע מראש ואין הפתעות בעניין.

המלצה שלנו: אם אתם רוצים לעשות קידום אתרים בגוגל, בחרו בחברה שמסוגלת להראות לכם תוצאות של קידום אורגני, קידום של ביטויים ומיקום לקוחות שלה בגוגל. אם הם בדף הראשון בביטויים מסוימים (אי אפשר להיות בכולם), לכו על זה, סימן שהיא מעולה, סימן שקידום האתרים שלה טוב מאוד.

למידע נוסף והזמנת שירות מקורנגה בע”מ, אתם מוזמנים להתקשר: 0732555000 או למלא את הפרטים בטופס שלמטה>>

כתבו לנו

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך: