קידום אורגני לעסקים קטנים

קידום אורגני לעסקים קטנים - קורנגה בע"מ

בעולם העסקים כמו בחיים יש הגדרה לכל עסק, הן מבחינת סדר גודל כספי ומדדים נוספים אשר קובעים למעשה את היכולת הכלכלית של כל עסק וחברה והן מבחינת ניהול תקין ומקצועי, הדבר בולט ביתר שאת בעסקים קטנים ובינוניים אשר לרוב אינם יכולים להרשות לעצמם ליווי של משרד פרסום/שיווק.

אז מה בכל זאת ניתן לעשות על מנת לקדם את העסק הקטן בקרב קהל יעד רלוונטי?

התשובה לכאורה מאד פשוטה. ה”לכאורה” מייצג את הקלות בהזמנת שרות פעילות קידום אורגני, אך אינו מייצג את מורכבות הפעולות הנדרשות לכך.

בדיוק בנקודה זו אנו בחברת קורנגה נותנים מענה מלא ומקצועי על מנת למקסם את התקציב הקיים ולהניב יחסי עלות תועלת גבוהים אשר יניבו לעסק כניסות רבות ולקוחות חדשים אשר טרם נחשפו אליו או כאלו המבצעים חיפוש בשל צורך ועיתוי.

מיקוד תקציב השיווק לפעילות אחת אינה הגבר המומלץ אך במסגרת מגבלות תקציביות חשוב וקריטי לבחור את הפעולה החשובה ביותר, כזו שתניב לעסק חשיפה ונוכחות ברשת, כזו שתניב לקוחות חדשים ותגדיל את מחזור ההכנסות בשורה התחתונה!

קידום אתרים אורגני הינו הפתרון היעיל ביותר לעסק קטן שכן בעזרת קידום זה, אנו משיגים מספר מטרות עיקריות כאשר בכל ערוץ שיווק אחר (טלוויזיה-רדיו-עיתונות-יח”צ) לא נוכל להשיגם בתקציב קטן/בינוני ובטח ובטח לא לקיים חשיפה קבועה 24/7 מול קהל היעד הרלוונטי.

  • חשיפה לקהל יעד רלוונטי המבצע חיפוש ונחשף לאתר הבית.
  • קהל ממוקד מטרה ואיכותי המחפש ספציפית את השרות/מוצר שאתה מוכר.
  • נוכחות מתמדת בתוצאות החיפוש בגוגל.
  • מנוע צמיחה כלכלי.
  • קבלת פניות באמצעות צור קשר באתר ובטלפון.

אלו הם היתרונות הבולטים של קידום אורגני כאשר ישנם יתרונות נוספים משניים יותר אך עדיין חשובים, לדוגמא: זכירות, מוניטין, הפצה מפה לאוזן על ידי ממליצים ועוד ערכים מוספים הנוצרים באופן טבעי מהקשר בין חברים ובני משפחה.

עסק קטן אשר אינו יכול להרשות לעצמו פרסום/שיווק במדיות אחרות ימצא מהר מאד את הדרך לרשת, השאלה החשובה היא כיצד ישקיע את התקציב ובאיזה תחום בזירת האינטרנט יבחר.

אנו בקורנגה ממליצים על קידום אורגני בשיווק המתקדם ביותר והיעיל ביותר לעסק!

להלן מספר דוגמאות ללקוחות המוקדמים אורגני בלבד ומרוויחים בענק 💵

  • חנות פרחים במרכז הארץ: בזכות הקידום האורגני האתר מניב הכנסה ממוצעת של 50,000 ש”ח מדי חודש.
  • חנות רהיטים בצפון הארץ: מיקום גאוגרפי מרוחק מהמרכז (מבוסס משלוחים) מניב מדי חודש כ-65,000 ש”ח הכנסה מאתר הבית.
  • חברת הדברות: בתוך 4 חודשים אתר הבית התחיל להניב פניות וטלפונים, דבר שלא קרה בעבר למרות שהאתר קיים מעל 5 שנים. כיום החברה מגלגלת מחזור של 38,000 ש”ח מדי חודש רק מהלקוחות המגיעים באמצעות הקידום.
  • חברת היי טק/סטארט אפ: פיתחו מוצר מבריק אך תקציב השיווק הופנה לטובת כנסים ותערוכות מהם לא הניבו ולו עסקה אחת. בתוך 3 חודשים לאחר תחילת קידום אורגני הצליחו לייצר קשרם עסקיים חובקי עולם, לאתר מפיץ במדינת היעד ולשווק את המוצר גם בקרב קהלים חדשים.

אלו הם חלק קטן מהדוגמאות הרבות בקרב לקוחותינו, אשר למעשה הקידום האורגני משמש “צוות מכירות” הפועל על גבי הרשת ומניב פניות רבות ואיכותיות עבורם.

רוצה לדעת יותר? אתם מוזמנים לפנות אלינו

אלעד גושקס

אלעד גושקס

מומחה SEO, קידום אתרים בחברת קורנגה

כתבו לנו

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

קידום עסקים בגוגל - קורנגה קידום אתרים בע"מ

קידום עסקים בגוגל

האם זה כדאי? קידום בגוגל הפך בשנים האחרונות לביטוי שגור בפי כל בעל עסק מהקטן לגדול. כולם רוצים להיות בעמוד הראשון בתוצאות החיפוש, כולם חושבים

קרא עוד »
הקמת אתר תדמית - קורנגה בניית אתרים וקידומם

הקמת אתר תדמית

בניית אתר תדמית אם פעם היה זה התפקיד של חלונות הראווה או של הפרסומות בדפי זהב, ללכוד את תשומת הלב של הקורא או הלקוח הפוטנציאלי,

קרא עוד »