קידום אורגני בארה”ב-זה עובד !

קידום אורגני בארה"ב - קורנגה
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

קידום אורגני בארה”ב-זה עובד ! חברות ישראליות המבקשות לקדם את עסקיהם מעבר לים בודקות מספר אפיקי פרסום ושיווק, כאשר לעתים קרובות מפספסות את הנכס העיקרי שלהן, אתר הבית וקידומו באופן אורגני.

גם חברות ענק ותאגידים המחזיקים מחלקת שיווק ופרסום לא תמיד חושבים בערכים של עלות תועלת אמיתית אלא מונעים לחשיבה “פרסומית” כזו המותירה את התקציב במשרד הפרסום שלהם, אותו ישקיע לרוב המדיניות המניבות לו עמלה שמנה ולאו דווקא תוצאה איכותית עבורך כלקוח. אין אנו באים לזלזל במשרדי הפרסום, חלילה, אלא שבחירה מקצועית של קידום אורגני על פני שיטות אחרות זו לא החשיבה המניעה אותם שכן מדובר בתהליך מקצועי וארוך טווח ולא “גל פרסומי” אשר יעלם כלעומת שבא.

לכן, אין לקידום אורגני משקל ראוי בתקציב הלקוח למרות שמדובר בהשקעה הקטנה ביותר והרווחית ביותר בכל קנה מידה(ROI).

למעשה, קידום אתרים בגוגל עובד טוב יותר מכל שיטת שיווק אחרת, מכיל את הערכים המוספים הנכונים ללקוח ומניב הכנסה אקטיבית גם כאשר הדלת של העסק סגורה ואתה ישן בבית. להלן מספר יתרונות מובהקים בקידום אורגני:

  • מחיר קבוע לכל תקופת ההתקשרות- אין הפתעות!
  • כניסות רבות ואיכותיות לאתר, תנועת קונים ערה והכפלת מחזור העסק.
  • אזכור חיובי קבוע בגוגל-מקטין את הסיכוי של אזכורים שליליים.
  • עלות הקלקה: הנמוכה ביותר בכל מדד, עד כדי אגורות בודדות לכניסה(הקלקה).
  • פניות/לידים: האיכותיים ביותר שכן פנו אליכם לאחר חיפוש וצורך ספציפי לו הם מחפשים מענה.
  • מוניטין: שמירה על נוכחות חיובית ברשת, “הפנים” של החברה מול הגולשים.
  • השבחת האתר/דומיין: קידום אורגני מעלה את ערך הדומיין והאתר, כך תוכלו למכור אותו בבוא העת בכסף רב ולהחזיר את ההשקעה שלכם ומעבר לה.

סיפורי הצלחה של לקוחות:

משרד אדריכלות ישראלביץ: קידום מסיבי של אתר הבית, הן בזירה הישראלית והן בזירה העולמית הניב פניה להשתתפות במכרז של 80 מליון $ בלוס אנג’לס. בכך ניצחו את המתחרים הגדולים ומשרדי הענק הקיימים בארה”ב והצליחו לזכות במכרז אשר ישנה לחלוטין את גודל המשרד וצוותו ויכניס אותם למגרש של הגדולים ביותר בעולם. קידום אורגני מסיבי של 3 שנים מוכיח כי החשיפה העצומה לאתר מניבה עסקאות איכותיות ופניות רבות מהארץ ומהעולם

כתבה אודות הזכיה של ישראלביץ 

שקד בנייה קלה: חברה המתמחה בהקמת בתים פרטיים מוכנים המגיעים על פי מידות מחו”ל, מדובר בשיטת בניה מתקדמת מאד המאפשרת ניצולת מקסימלית של זמן עבודה והקמה, חומרים איכותיים מאד ברובם ידידותיים לסביבה.

החברה התחילה פעילות קידום אורגני בעת הקמתה לפני מספר שנים בודדות, כיום החברה הנה המובילה בישראל, מופיעה בראש תוצאות החיפוש בגוגל במילות המפתח הרלוונטיות, זוכה לעשרות רבות ומאות פניות כל חודש של מתעניינים ולמעשה שילשה את מחזור המכירות בשנה הקודמת, גידול המיוחס ישירות לקידום האורגני ולפניות המתקבלות מהאתר.

חנות צעצועים קטנה מירושלים: קיימת מעל 40 שנה ומשמשת את תושבי האזור בו היא ממוקמת, הדור הצעיר שהגיע לנהל את החנות החליט על הרחבת הפעילות וכניסה לאינטרנט. אתר מסחר חדש הוקם לפני כשנתיים אשר מקודם בישראל ובארה”ב. מזה כשנה העסק הכפיל את מחזורו בשל המכירות במגיעות מהאתר, מעל 500 טלפונים מתוייבים מדי חודש באמצעות האתר בנוסף לפניות בצור קשר ולרכישות אונליין. האתר הפך למנוע הצמיחה העיקרי של העסק בכל מובן וערך.

כיום הלקוח מרחיב את תשתיות העסק, החלפת מרכזיה והוספת קווים ומוקד שרות לטיפול בפניות הרבות.

ישנן דוגמאות רבות ומגוונות של לקוחות קורנגה אשר בקידום אורגני מקצועי הגיעו הרבה יותר רחוק מבחינה עסקית מאשר בחנות/מפעל הפיזי הקיים שנים רבות טרם לאתר האינטרנט. הלקוחות שלכם ולא משנה מאיזה תחום מיקום גאוגרפי מחפשים בגוגל והנוכחות של האתר שלכם שם הנה קריטית במדד ההצלחה או הכשלון..

אל תוותרו על קידום אורגני בשום אופן, לא משנה מה ההבטחה שקיבלתם או הסיסמאות שפוזרו עבורכם באוויר. קידום אורגני הנו הנכס העיקרי והמרכזי יחד עם אתר הבית ואותו יש לקדם באופן שוטף.

לבדיקת אפשרויות קידום לאתר שלכם- לחץ כאן

כתבו לנו

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך: