מדריך לאופטימיזציה- Off Page SEO

Off Page SEO - מאמר של קורנגה חברה לקידום אתרים
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

המדריך של קורנגה לאופטימיזציה מסוג Off Page SEO 

אנשים אשר עוסקים ומשתמשים במקצועם בפלטפורמת האינטרנט, מכירים היטב את יכולותיה של רשת זו להביא לקוחות חדשים ולשמר לקוחות קיימים באמצעות אתרים ומנועי החיפוש השונים. אתר גוגל, משמש כמנוע חיפוש מוביל שכזה.

האתרים הנמצאים בו מנסים כל העת להימצא בתוצאות החיפוש של הגולשים, כדי שהללו יהפכו ללקוחות הבאים. על מקדמי האתרים למיניהם לבצע את כל הנדרש לשם השגת מטרות הלקוחות שלהם – בעלי העסקים / האתרים. כחלק מאותן פעולות יבצעו הם פעולות אופטימיזציה בתוך ומחוץ לאתר. הפעולות המבוצעות מחוץ לאתר המקודם הנן בעלות השלכות רבות מאוד ויש לייחס להן חשיבות.

ללא ביצוע אופטימיזציה “Off Page”, האתר המקודם יתקשה לעלות במעלה דירוג תוצאות החיפוש.

אילו פעולות ב-  Off Page seo מומלצות לביצוע נכון להיום ?

ישנן משימות רבות אותן כדאי ומומלץ לבצע בעת תהליכי קידום אתרים אורגני המתקיימים בכל עת.

למשל, בניית אתר המיועד למאמרים מקצועיים המדברים את הנושא או את התחום עליו מבוצע הקידום, תהיה רלוונטית ביותר. בין המאמרים הרשומים ניתן יהיה לקשר מילות מפתח (לאו דווקא את אלו המקודמים) עבור אתר הבית, ובכך לעבות את המתווה של התוכן באותו התחום.

דבר נוסף וחשוב לא פחות יהיה שיתוף המידע והתכנים דרך הרשתות החברתיות  הידועות כדוגמת: פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר ולינקדאין.

נכון להיום יותר ויותר אנשים גולשים ישירות מ/אל הרשתות המאגדות בין מעגלי חברים, דבר אשר מהווה קרש קפיצה אמיתי לכל אתר המנסה את מזלו בעולם קידום האתרים. מקדמי אתרים המבינים את הפוטנציאל הטמון בכך מנצלים את הפלטפורמות החברתיות בעת ביצוע פעולות Off Page, תוך שיווק נכון, יעיל וחכם של ההיצע שלהם.

ישנן דרכים שונות אשר שמורות לאנשים עם יכולות טכניות המבצעים קידום לאתר כלשהו. למשל, הוספת מפת אתר המאגדת קישורים בדף אחד כך שלמנוע החיפוש והן לגולשים ישנה האפשרות למצוא את המידע המדויק אותו מחפשים בקלות יתרה. גם עדכון מידע אוטומטי (RSS) יהיה רלוונטי הן למנוע החיפוש והן לגולש הפוטנציאלי.

כפי שניתן לזהות, עולם קידום האתרים הינו עולם נרחב ועצומתי בו פעולות המתקיימות באתר המקודם וגם אלו מחוצה לו, יכולות להשפיע לטובה או לרעה על הצלחת הקידום האורגני. אנשי המקצוע בעלי הניסיון והידע הדרוש אשר יידעו להתאים את מה שמבוצע באתר המקודם ובזירת האונליין בכלל, יוכלו לנתב אותנו אל ההצלחה הנכספת. באם נדע לזהות מתי עלינו לשים דגש על כל אותן פעולות אופטימיזציית  Off Page – נגיע אל כל המטרות והיעדים בקידום האתר.

כתבו לנו

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

קידום אתרים במרכז - קורנגה שיווק דיגיטלי במרכז, משנת 2002

קידום אתרים במרכז 🔝

אזור המרכז (מתל אביב עד נתניה בצפון ועד אשדוד בדרום) הוא לב העסקים של מדינת ישראל, בשל גודל האוכלוסייה שהתיישבה בו ומניעה את המסחר וכלכלה.

קרא עוד »