כיצד מבוצע קידום אתרים ובמה הוא מועיל ?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

חברות רבות מחפשות אחר דרכים להביא לקוחות חדשים אל בית העסק ולשמר את הלקוחות הקיימים שלהם. רבות הדרכים לבצע את המשימות הללו ואכן הפעולות המבוצעות מגוונות מאוד. כאשר מדובר על פלטפורמת האונליין, קרי- רשת האינטרנט, חברות ועסקים מבצעים קידום אתרים במטרה להביא את אתר האינטרנט שלהם אל מרבית האנשים העתידים להיות לקוחותיהם.

כיצד מבוצע קידום אתרים ובמה הוא מועיל ?

המונח קידום אתרים למעשה מכיל את סך הפעולות הנעשות על אתרי העסקים עצמם וסביבתם אשר באות במטרה להעלות את דירוג אתר האינטרנט במעלה השלבים, במנועי החיפוש השונים. גולשים רבים (או בשמם “הלקוחות הפוטנציאליים”), מחפשים אחר מוצרים או שירותים במנועי החיפוש כדוגמת גוגל. מנוע חיפוש זה מציג רשימות של אתרים בהתאם למילות החיפוש אשר התבקש הוא למצוא ולכן עליו לדרג את רשימת האתרים אשר יופעו בכל עמוד ועמוד לפי החוקים הקיימים.

את פעולות קידום אתרים מבצעים חברות קידום אתרים ולכן מומלץ מאוד להיעזר בחברות אשר מאחוריהן שנות ניסיון רבות במגוון תחומים ונושאים. כפי שנוכחנו להבין, אין הקידום דבר קל לביצוע. המשימות רבות ומתמשכות למשך חודשים רבים לשם הבאת תוצאות מוצלחות.

אחת החברות המומלצת ביותר לביצוע קידום אתרים כיום הנה חברת קורנגה. קורנגה, בעלת ניסיון של למעלה מעשר שנות קידום אתרים עבור בעלי עסקים, הינה המקצועית, האיכותית והטובה כיום בשוק קידום האתרים.

בקורנגה תוכלו למצוא אוזן קשבת לכל צרכי בית העסק תוך הבנה מהותית את אופיו ומטרותיו. מתוך כך תיבחר רשימת מילות המפתח אשר עליהן תבוצענה פעולות קידום אתר האינטרנט של החברה.
למשל באם העסק עוסק בעיצוב בתים, מן הראוי שגולשים המחפשים שירותי עיצוב בתים ירשמו בשורות החיפוש מילים הקשורות לתחום בווריאציות שונות. (עיצוב בתים, עיצוב בתי יוקרה, עיצוב בתים פרטיים, מחיר עיצוב בתים ועוד..) מתוך סך מילות המפתח, ייבחרו המילים הרלוונטיות  ע”י הצוות המיומן של קורנגה תוך התבוננות בעין מקצועית באשר למילים המבוקשות יותר והתאמתן לצרכי העסק.

לאחר תחילת עבודת הקידום של קורנגה, נוכל לראות את התוצאות: עלייה בדירוג האתר בעבור כל מילת חיפוש, עלייה בכמות הכניסות לאתר וכמובן – עלייה בכמות ההכנסות כתוצאה ישירה מפעולות קידום אתרים.
בקורנגה חשובה מאוד השקיפות. לכן מדי חודש כל חברה מקבלת דו”ח בזמן אמת על תוצאות מילות החיפוש בעבור האתר שלה באשר לכל מילת מפחת בהתאמה. כך יד ביד, מבוצע תהליך קידום האתרים בקורנגה לאורך תקופת הביצוע.

חשוב לציין כי פעולות הקידום אינן מבוצעות אך ורק באתר האינטרנט של העסק אלא הן מקיפות אותו ובכך נותנות מעטפת מושלמת לאתר החברה, תוך קידומו במעלה השלבים במנועי החיפוש הרצויים.

 

למידע נוסף בנושא :קידום אורגני | הקמת אתרי תדמית

כתבו לנו

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

קידום אתרים בגוגל

בניתם אתר בית חדש או שדרגתם אתר קיים, תתחדשו! קידום אתרים בגוגל כעת אתם צריכים לקדם אותו בתוצאות החיפוש בגוגל או בשפת העם “קידום בגוגל“,

קרא עוד »

הנגשת אתרים ♿

אילו אתרים חייבים בהנגשה? האם כל האתרים חייבים לעמוד באותה רמת הנגשה? מהי הנגשת אתרי אינטרנט? במאמר זה נעסוק בעיקרי החוק ומה המשמעות שלו לכל

קרא עוד »