איך בוחרים מקדם אתרים ?

בניית אתרים מקצועית - קורנגה נתניה

עסקים וחברות נעזרים בגופים חיצוניים בחיי היומיום העסקיים שלהם. חלק מאותן חברות צד שלישי מספקות מוצרים וחלקן מעניקות שירותים למטרות שונות. כאשר מדובר בשיווק באינטרנט, נוכל למצוא חברות לקידום אתרים המציעות מהידע והניסיון שלהם בתחום מרתק זה. כמעט כל בית עסק המשתמש באינטרנט למטרות שיווק ומכירה הינו בעל אתר. את אותו אתר עליו יהיה לקדם במעלה תוצאות החיפוש דרך מנועי החיפוש (ובראשם Google), כדי להיחשף לכמה שיותר לקוחות רלוונטיים ואיכותיים. מקדמי אתרים טובים יהיו אלו אשר ידעו להעריך את העבודה שלפניהם בצורה טובה וליישמה בפועל בצורה מצוינת. לשם כך כל עסק מחויב יהיה לבחור את הטוב ביותר עבורו.

מהן הציפיות המקצועיות ממקדם אתרים מוסמך ומקצועי ?

תהליכי קידום אתרים בגוגל דורשים בראש ובראשונה הבנה עסקית ומערכתית יחד עם יכולות אנליטיות גבוהות. תכונות אלו נדרשות לשם ניתוח הנתונים הקיימים בטרם הקידום החל, עד לסיומו שם גם תידרש עבודת ניתוח תוצאות. בנוסף, אל לנו לשכוח כי למילים ולביטויים אותם נקדם במנוע החיפוש חשיבות רבה גם כן. ביצוע מחקר מילות מפתח חייב להתבצע בצורה מתודולוגית בכפוף לצרכי הלקוח, (קרי בעלי האתר). בנושא זה חשוב להתעכב משום שתחילת הדרך השפעות מרחיקות לכת על המשך הקידום.
מקדמי אתרים חייבים להבין כי עבודתם משליכה על הפעילות העסקית של כל חברה עבורה הם עובדים. עובדה זו צריכה להימצא לנגד עיניהם כאשר בוחרים יחד עם בעלי העסק את הביטויים המקודמים, משני את קוד האתר בהתאם לצרכים הטכנולוגיים, או מזינים תוכן רלוונטי עבור הלקוח בכדי לעבות את הרלוונטיות לגולשים.

את שלל התכונות אותן הזכרנו נוכל למצוא רק אם נקיים פגישות מקדימות ופרודוקטיביות עם הגורמים המקצועיים. או אז נוכל לבדוק האם עומדים בפנינו מקדמי אתרים איכותיים למודי ניסיון או שמא אותם אנשים והחברות אשר עומדות בפניהם, פחות מתאימים לנו. יחד עם זאת יש לוודא כי התקציב העומד ברשותנו לצרכי הקידום הינו מספיק להגעה אל כל המטרות והיעדים. בחלק מהמקרים, נידרש לתופסת תקציב עבור הוספת מילות מפתח לקדם, או שניתקל בקשיים טכנולוגיים אשר ידרשו מאתנו להוסיף עלויות לתיקון מבנה האתר או הוספת תכנים מקצועיים בתחום המדובר ועוד.

לסיכום, נכון יהיה לומר כי תכנון נכון של קידום האתר שלנו, אשר יתבצע ע”י מקדם אתרים מוסמך, יהווה פתח להצלחה שתתבטא בעלייה במיקומי תוצאות החיפוש ובטווח הרחוק גם לעלייה בהכנסות החברה עצמה.

כתבו לנו

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

גיגי לוי - ממקימי קורנגה בע"מ

גיגי לוי-יזם ומשקיע

גיגי לוי וייס חבר הנהלה בחברת קורנגה המתמחה בתחום קידום אתרים והקמת אתרים בקוד פתוח ריספונסיבי, קורנגה הנה אחת מתוך רשימה מכובדת של עשרות חברות

קרא עוד »