בניית אתרים - קורנגה

קידום אורגני

קידום אורגני

לפני שנדבר על קידום אורגני ועל קידום אתרים במנועי חיפוש בכלל, רצוי שנבין מה החשיבות של תוצאות החיפוש בגוגל. עם כמות האתרים העצומה שניתן למצוא היום עבור כל בעל מקצוע או סוג של עסק, הסבירות שהלקוח יגיע לאתר מסוים ללא מיקום אטרקטיבי במנועי החיפוש, קלושה מאוד. רוב הלקוחות עוברים דרך גוגל או מנוע חיפוש מקביל, ובעזרתו מוצאים אתרים של עסקים שמתאימים לצרכיהם. מכאן ניתן להבין את חשיבות המיקום בתוצאות החיפוש של גוגל. קידום אתרים אורגני הוא תהליך שמציעה חברת קורנגה, לשיפור המיקום של האתר שלכם בתוצאות החיפוש של גוגל, כך שתוכלו למשוך קהל לקוחות גדול ומגוון יותר בכל יום.

יתרונות הקידום האורגני

יש מספר דרכים שבעזרתן ניתן לקדם את "מעמד" האתר בגוגל. הדרך הפשוטה ביותר היא לשלם לגוגל כדי להיחשב "קישור ממומן". באופן זה, האתר שלכם יופיע במקומות הראשונים בתוצאות חיפוש רלוונטיות, וכל לחיצה על הקישור שלכם תעלה לכם סכום כסף מסוים, מתוך שווי "חבילת המימון" שרכשתם מגוגל. תוצאות ממומנות מסומנות בצבע צהוב והן מופיעות בראש החיפוש או בצידי הדף. מחקרים הראו שאנשים כבר הבינו שהתוצאות הממומנות לא בהכרח מספקות את התוצאות הרצויות להם, ולכן נוהגים לדלג עליהן אל החלק ה"אורגני", הטבעי, של עמוד התוצאות. קידום אורגני נועד להביא אתכם למקום בולט בחלק הזה של עמוד התוצאות.

מבטיחים שתצאו מרוצים

בניגוד לקניית "חבילת מימון" מסוימת מגוגל, חשוב להבין שבעזרת קידום אתרים אורגני, השינוי מתבצע באתר שלכם, כך שגוגל מעדיפה למקם אותו בראש רשימת התוצאות. מכאן יוצא שאין צורך לעדכן את התהליך כל כמה שבועות או לשלם שוב בכל תקופה. מדובר על ייעול שחברת קורנגה מבצעת באתר שלכם, כך שחיפושים רלוונטיים ימצאו אותו במקום טוב ובולט לאורך זמן. מעל 85% מלקוחותינו מדווחים על שביעות רצון מהשירות, ומספרים שהאתר שלהם "מככב" בראש רשימת התוצאות לאורך זמן רב. שנים רבות של ידע וניסיון אפשרו לנו בנירוקס קרנגה להעניק לכם שירות קידום אורגני מקצועי ומוצלח, שיצליח להעביר את המסר שלכם לכמה שיותר אנשים.

בקורנגה מבינים את השורה התחתונה

אנו מבינים את הצורך המובהק של בית עסק קטן/בינוני בקבלת פניות באמצעות האתר בית, לעיתים קרובות אנו מגלים כי העסק מבוסס על הקידום שכן אחוזים גבוהים מסך המכירות של בית העסק מגיעות מאתר הבית, לכן קידום אורגני יעיל אמור וצריך להניב לבית העסק הכנסה חודשית נאותה, כמובן בתנאי שהאתר מכוון מכירה ומניע לפעולה ולא רק משמש כאתר תדמית לנחשפים אליו.

לדוגמא:לקוח מתחום הפרחים מדווח כי בכל חודש הוא מוכר כ-50,000 ש"ח באמצעות האתר כאשר כל הקונים מגיעים באמצעות חיפוש בגוגל והגעה לאתר הבית.

לקוח נוסף בתחום הריהוט מדווח על מכירות של כ-80,000 ש"ח בחודש באמצעות האתר והנחשפים אליו.

וישנן דוגמאות רבות ומגוונות לעסקים קטנים כגדולים הממקסמים את יכולות הקידום האורגני ומרווחים תמורה מהירה ויעילה.

 ראו עוד: בניית אתרים

רוצים להופיע בעמוד הראשון בגוגל? השאירו פרטים או התקשרו 073-2555000:

Call Now Buttonקבלו הצעת מחיר במקום
שינוי גודל גופנים
ניגודיות