איש המכירות הטוב ביותר בעסק שלך הוא … הקידום אורגני

קידום אורגני-איש המכירות הטוב ביותר שהיה בעסק שלך, בעלי עסקים וחברות נוטים לחשוב שיווקית בתוך הקופסה ולא מחוצה לה, מדובר בהרגלים ישנים המסרבים לעבור מן העולם. לפחות בראשו של בעל העסק. אחד מ"ההרגלים "הללו הנם אנשי מכירות אשר כל תפקידם הנו לייצר עסקאות לעסק ולתרום לתזרים מזומנים חיובי.

אך בפועל רבים מאנשי המכירות פשוט לא עושים עבודתם נאמנה או בכלל, אך מספקים שפע של תירוצים וסיבות מדוע לא הצליחו להגיע ליעד החודש או מה מנע מהם לבצע עסקה..כל אלו לרוב סיבות אמתיות או לפחות קרובות לכך, אך בכל אופן בתירוצים לא משכנעים את מנהל הבנק שלך, או את אותם עובדים שלא עשו עבודתם אך דורשים לקבל משכורת בזמן ומיד.

כמי שחווה במשך 20 שנה ויותר את שוק העבודה אני רואה כיצד הצד האנושי מתדרדר וכיצד הצד הטכנולוגי גובר!

עד לפני כמה שנים איש המכירות היה מנוע הצמיחה העיקרי של החברה שכן מהמנכ"ל ומטה כולם התבססו על יכולת המכירה של מחלקת המכירות. עם השנים והאצת הטכנולוגיה נוצרו"חלופות"ראויות לאנשי המכירות, בייחוד בתחומים בהם ישנו ריחוק פיזי מהלקוח או חוסר נגישות בשל סיבות כאלו ואחרות. לדוגמה חברה המשווקת סלילי מתכת למנועים צריכה ליצור קשרים ענפים עם תעשיית הרכב בעולם, אך מדובר בתאגידי ענק ולכן איש המכירות אינו מצליח לעבור את "השער". ייקח לו שנים עד ליצירת קשר אישי במקום כזה, ועד אז העסק כבר הוציא מאות אלפי שקלים על משכורת שלא הניבה דבר וחצי דבר. ניתן לקרוא עוד קצת עלינו בעמוד הזה.

זו רק דוגמה אחת מיני רבות לקשיים העומדים בדרכו של איש מכירות לעומת שימוש מושכל באינטרנט לטובת קידום אורגני של אתר הבית. אותו אין צורך להעביר בשער או לשדל שיווקית לפגישה, אתר בית המקודם אורגנית בצורה יעילה ומקצועית ייחשף באופן קבוע 24/7 לכל מי שמבצע חיפוש בגוגל הקשור לתחום עיסוקכם, יעניק את המידע הרלוונטי אותו אתם מעוניינים להציג, יניע לקוח להשארת פרטים או יצירת קשר ומכאן שאותו פונה הגיע בעקבות עיתוי וצורך, ולא על פי הפושריות של איש המכירות. בכך אנו מבטיחים עסקה איכותית יותר, יכולת ביסוס אמון ומקצועיות לא פחות טובה(ולעתים אף טובה יותר)מאשר איש המכירות  העומד מול הלקוח.

אני לא בא לייתר או לזלזל בתפקידו של איש המכירות, אלא להציג לכם קו מחשבה נוסף אשר יכול לסייע לכם להביא לקוחות חדשים לעסק, להרחיב את השווקים בהם אתם עובדים וליצור קשרים חדשים ומניבים מול כל עסק בעולם.

איש מכירות טוב ככל שיהיה עדין לא יכול להיות בכל המקומות בו זמנית כמו אתר הבית שלכם, איש המכירות צריך "לידים" או זמן לייצר לעצמו את הלידים כל פעם מחדש, בעוד שהאתר מסייע לקבל לידים חדשים ולמעשה אף עוזר לו לעמוד ביעדי המכירות.

אין ספק כי קידום אורגני תורם רבות לעסק יותר מכל עובד אחר, הוא לא דורש ממך כל מאמץ או זמן, העלאה במשכורת, רכב חדש וכו'. אלא רק בחירה נכונה של חברת קידום אורגני דוגמת קורנגה אשר מתמחה שנים רבות בקידום האורגני ומניבה הצלחה על בסיס יומי לעשרות רבות מבין לקוחותינו המוכרים באמצעות האינטרנט או משווקים לקצוות תבל.

נשמח לשוחח אתכם ללא כל התחייבות

צוות קורנגה

רוצים להופיע בעמוד הראשון בגוגל? השאירו פרטים או התקשרו 073-2555000:

Call Now Buttonקבלו הצעת מחיר במקום
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
× שלח הודעה לוואצפ שלנו