דחיקת תוצאות שליליות בגוגל

דחיקת אזכורים שלילים - קורנגה בע"מ
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

בוודאי שגם אתם, כמו רבים אחרים מחפשים ביקורות / חוות דעת על מוצרים מסוימים לפני ביצוע רכישה, או הזמנת שירותים של אנשי מקצוע שונים או כאלו המועמדים לעבוד בחברה/ במשרד שלכם.

רגע לפני התקשרות עסקית, או חתימה על חוזה מול ספקים / חברות חדשות/ משקיעים פוטנציאליים, נחפש תמיד את האזכורים החיוביים ברשת, אך לעתים ניתקל גם באזכורים שליליים ואלו, לא נעלמים לעולם – אולי מעיני הגולשים, אך לא מעיני “האח הגדול”- מנועי החיפוש השונים והגדול מכולם- GOOGLE

מה עושים כדי לדחוק תוצאות שליליות ברשת ?

אם נתקלתם בתוצאות החיפוש באזכורים שליליים ברשת אותם אתם רוצים להעלים, קחו בחשבון כי משימה זו הינה כמעט בלתי אפשרית, אך בהחלט יש מה לעשות על מנת לצמצם את הנזקים ואף להעלימם וזאת באמצעות דחיקת תוצאות שליליות בגוגל, כמו למשל באופן הבא:
• פנייה אל בעל האתר בו פורסם האזכור השלילי.
אפשר לנסות ולשכנעו להסיר את האזכור השלילי, משימה שלא תמיד מצליחה, אלא אם כן מדובר באזכור שקרי וניתן יהיה לאיים בתביעת דיבה נגד בעל האתר (אם ניתן להוכיח כמובן).
• פנייה ישירה לגוגל.
גוגל אינה מאפשרת תכנים שקריים/ פוגעניים/ תכנים המפרים זכויות אדם וכדומה ופועלת להסירם מתוצאות החיפוש. היה והאזכורים המדוברים משתייכים לאחת מהקטגוריות הללו ואתם יכולים להוכיח זאת- גוגל תיעתר לבקשתכם ותסיר אותם במהירות.
• סיוע מתוך הצללים.
לא מומלץ, רווי סיכונים, לא חוקי ואנו לא מבצעים – פנייה להאקר- פצחן- שיפרוץ אל שרת האתר בו מצוי האזכור השלילי ויסירו באופן פירטי.
• פנייה לחברה מקצועית העוסקת בניהול מוניטין ברשת.
הפעולה הטובה ביותר מבין כל האופציות הנ”ל.
דחיקת תוצאות שליליות בגוגל אינה מתאימה לחובבנים ודורשת טיפול מקצועי ומדויק בכמה זירות ברשת האינטרנט. לאדם/ חברה עליה מופיעים אזכורים שליליים אין את הידע, הניסיון והזמן לעסוק בכך ולכן מומלץ וכדאי מאד לפנות לחברה מקצועית המתמחה בניהול מוניטין ברשת (Online Reputation Management).


קורנגה – חברת קידום אתרים וניהול מוניטין ברשת.

מתוך הבנה כי האזכור השלילי / התוצאות השליליות לא ייעלמו, נדרשת דחיקת האזכורים הללו אל דפי התוצאות הנמצאים בעומקן של התוצאות במנוע החיפוש של גוגל. אופן פעולה שכזה דורש זמן, השקעה וידע מקצועי בתחום ה- SEO והפלטפורמות השונות ברשת באמצעות העמסת תוכן חיובי שיתרום למוניטין של החברה / העסק / האדם שבו נוגע האזכור השלילי.

ככל שהתוכן המועלה יהיה איכותי, שוטף ובתדירות גבוהה, כך יוכל להתברג גבוה בדפי התוצאות וע”י כך- יידחק האזכור השלילי עוד ועוד.
לחב’ קורנגה הצעות פעולה מתאימות לפי צורך ודרישה בתחום ניהול המוניטין / דחיקת תוצאות שליליות בגוגל.

לצוותים שלנו ניסיון מקצועי עשיר בעולם העסקי/ פרטי/ ציבורי, ביצירת תדמית חיובית באינטרנט ודחיקת אזכורים שליליים, תוך ניטור הרשת באופן שוטף וקבוע ודיסקרטיות מלאה.
אנו עוסקים בשקידה של 20 שנה בעולם הדיגיטל בכלל וניהול מוניטין ודחיקת תוצאות שליליות בפרט ומחזיקים בתג Google partner היוקרתי המעיד על איכות ומקצועיות בלתי מתפשרת של החברה לאורך שנים בתחום ה –SEO קידום אורגני.
נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

צוות קורנגה לניהול מוניטין

כתבו לנו

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הסרת אזכורים שליליים - קורנגה בע"מ

הסרת אזכורים שליליים

“הסרת אזכורים שליליים” באינטרנט, הינם חלק מתהליך שלם הנקרא “ניהול מוניטין ברשת” ומדבר על דחיקת האזכורים השליליים על אותו אדם/ חברה / מותג – במנועי

קרא עוד »
הקמת אפליקציות - קורנגה שיווק דיגיטלי ובניית אתרים

הקמת אפליקציות 📱

עולם העסקים נמצא במרוץ אחר אפליקציות שונות ומגוונות, כל אחת מהן אמורה לפשט ולהקל עלינו את חיי היום יום וליצור חוויה משתמש נעימה ככל הניתן.

קרא עוד »