gpt-3 chat – המוח האנושי והמכונה (כמעט) משלבים נוירונים

GPT CHAT - מאמר מאת קורנגה שיווק דיגיטלי משנת 2002

המילה החמה ביותר בעולם ההשקעות, הייטק והתוכנה כיום היא: GPT ובפרט GPT-3 Chat.

ולא רק בעולמות אלו יש שיח ער לנושא המרתק הזה, אלא החל מתיכוניסטים וכלה בסטארט אפיסטים…כולם רוצים להפגין ידע ויכולת לדבר על הנושא הכי טרנדי כיום.

GPT-3 Chatbot היא טכנולוגיית בינה מלאכותית מהפכנית שיש לה פוטנציאל לחולל מהפכה באופן שבו אנו מתקשרים עם בוטים. זוהי מערכת עיבוד שפה טבעית (NLP), המשתמשת באלגוריתמי למידה עמוקה כדי ליצור אפקט קרוב ככל שהטכנולוגיה העכשווית מאפשרת לנו, לנהל שיחה קולחת ועניינית, עם בוט המאפשר לנו לשאול שאלות מורכבות ו"ברומו של עוולם", כמו גם לקבל ממנו מגוון עזרות וכלים פונקציונליים, עבור מגוון תחומי כמו לדוגמא, תחום השיווק הדיגיטלי ממנו אנו מגיעים. ניתן להשתמש ב- GPT-3 Chat כדי ליצור עוזרים וירטואליים ויישומים אינטראקטיביים אחרים שניתנים להטמעה והתממשקות עם האתר שלנו (באמצעות מנגנון API) . GPT-3 הוא כלי רב עוצמה היכול לעזור לעסקים להפוך את שירות הלקוחות שלהם לאוטומטי, לספק חוויות לקוח מותאמת אישית ולשפר את מעורבות הלקוחות עם מותג העסק.

ועכשיו בנקודות אודות התכונות ויתרונות בטכנולוגיה מהפכנית זו:

  • צ'אט מבוסס AI (בינה מלאכותית) המגיעה לרמות דיוק גבוהות מאד.
  • למכונה (בשלב זה) אין יכולות "רגשיות" לכן אם אתם מחפשים תוכן מרגש, אולי פשוט תכתבו משהו מקורי מהראש?!😊.
  • מדובר בטכנולוגיה כל כך מתקדמת שעד לפני כמה שנים, זה היה תסריט לסרט מדע בדיוני ולא המציאות בכף ידינו. לחובבי תאוריות קונספירציה לא מומלץ להשתמש 😉
  • כמו כל פעילות ברשת, המידע שלכם נשמר על כל המשתמע מכך.

GPT-3 CHAT - מאמר מאת קורנגה שיווק דיגיטלי

כיצד להשתמש בצ'אט GPT?

השימוש בצ'אט נראה על פניו נוח וקל- פשוט להקליד תוכן כלשהו ולקבל מענה מהיר בנוגע לשאלה ששאלתם, או לתוכן שביקשתם. עד כאן הכל נשמע מושלם..

אבל… אם אתם מחפשים תוכן איכותי או תשובות חכמות, צריך לדעת לדייק את החיפושים או את השאלות, ברמה מאוד גבוהה, כדי לקבל את התוכן הרלוונטי. כאן מתחיל החיפוש האמיתי, שכן לצ'אט יש אין ספור תשובות ותכנים מהם הוא ניזון בכל רגע נתון. כמות תוכן שאין לתאר במילים וההשוואה הכי קרובה זה, לחשוב במונחי היקום- מיליוני שנות אור של מידע מגוון העובר עיבוד וניתוח ע"י מכונה שאין לה (בשלב זה) יכולת ניתוח רגשית, קרי, להבין באמת את כוונתך אלא אם כן תשלב תיאור רגשי בתוכן, גם אז אין לה את היכולת "לתרגם" את הכוונה המדויקת.

השימוש בצ'אט באופן חד פעמי, יציג לכם תוצאות "רחבות" ולאו דווקא מה שרציתם. הסיבה לכך היא, שהמכונה לומדת אתכם בכל פעם ובונה "פרופיל" משתמש המסייע לדייק את כוונתך גם אם לא דייקת בעצמך ולספק תשובה איכותית ככל הניתן על סמך "היכרות" פרופיל המשתמש.

יכולת עיבוד המידע של מערכות AI הן בלתי מוגבלות, למעשה זו באמת המכונה הראשונה בהיסטוריה החושבת לבד, מסיקה מסקנות, ומספקת נגישות מהירה ויעילה למידע אין סופי.

 איך הצ'אט GPT-3 יכול לעזור לעסק שלך?

GPT-3 או 3.5 ליתר דיוק  (גרסא 4 כבר באוויר כחלק ממנוע החיפוש Bing של מיקרוסופט ונדע בזמן הקרוב כיצד היכולות שלה באות לידי ביטוי למול גרסא 3.5). לטכנולוגיה זו יש פוטנציאל לחולל מהפכה בשירות הלקוחות, השיווק ותחומי עסקים אחרים.

 טכנולוגיית ה- GPT Chat פועלת באמצעות מאגר תסריטי שיחה אדיר, תוך שילוב עם טכניקה הנקראת "למידה עמוקה", כדי לנתח את הנתונים וליצור טקסט חדש הדומה למקור. משמעות הדבר היא ש-GPT-3 Chat יכול ליצור טקסט שמרגיש לצד השני, טבעי וקולח יותר מאשר כל טכנולוגיית AI אחרת שקדמה לו בעבר הלא רחוק.

טכנולוגיה זו יכולה לעזור לעסקים לספק שירות לקוחות טוב יותר ולהפחית את הצורך בנציגי שירות לקוחות אנושיים. ניתן להשתמש ב-GPT-3 גם ליצירת תוכן לקמפיינים שיווקיים, כגון:פוסטים לבלוג באתר, פוסטים לרשתות חברתיות, מיילים שיווקיים (למשל כאלה המנוסחים בצורה מותאמת אישית לכל לקוח) וכו' .

לכל הטוב הזה יש מחיר כמובן. שכן המידע שלכם משמש לשיפור המכונה "לטובת כלל האנושות".

*כמו כל תוכנה אחרת יש לנהוג באחריות ובמודעות לסוגי השאילתות/בקשות מידע.

Picture of אלעד גושקס

אלעד גושקס

מומחה SEO, קידום אתרים בחברת קורנגה

קדמו את העסק שלכם להצלחה>

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

קורס שיווק דיגיטלי - מאמר מאת קורנגה בע"מ

הנגשת אתרים ♿

תוכן עניינים אילו אתרים חייבים בהנגשה? האם כל האתרים חייבים לעמוד באותה רמת הנגשה? מהי הנגשת אתרי אינטרנט? במאמר זה נעסוק בעיקרי החוק ומה המשמעות

קרא עוד »