איך להכניס לאתר ידע משמעותי ומעניין באמת עבור קידום אתר אורגני?

קידום אתר אורגני - קורנגה

כלל ברזל שכבר מזמן הפך לנחלת הכלל בכל הנוגע לקידום אתרים ובפרט קידום אתרים אורגני, הוא חשיבותו של התוכן הנמצא באתר – כלומר הצורה שבה הוא מוגש (בשאלות כמו עיצוב האתר או ניראוּת הטקסט), וכמובן גם במובן הפשוט ביותר, מהות התוכן עצמו; החידושים שהוא מביא לתחום השירות הספציפי בו עוסק האתר, תיאור השירות בצורה הטובה ביותר כאשר הדבר רלוונטי, וידע מעניין וחיוני שהגולשים יכולים להפיק ממנו תועלת באמת.

אז איך תשדרגו גם אתם את האתר שלכם בצורה משמעותית ותתחילו לראות תוצאות? כך תעשו זאת, צעד אחר צעד:

1. השתמשו רק במידע ממקור מהימן

בכל הנוגע לכתיבת תוכן אך במיוחד עבור קידום אתרים בגוגל, מאד חשוב להקפיד על קבלת מידע ממקור ראשון – כלומר נותן השירות עצמו, או לכל הפחות מישהו אחר הנחשב לבכיר בעסק. אם אתם מנהלי החברה או הארגון ובאפשרותכם לכתוב את הבסיס – מה טוב; העבירו את הנקודות החיוניות לכותב תוכן מקצועי, ואם ניתן כדאי אפילו להיפגש איתו פנים אל פנים.

לעומת זאת, אם אתם כותבי התוכן של האתר ומכל סיבה שהיא לא הצלחתם לקבל מידע מקורי מהחברה, השתדלו לבקר באתרים הטובים בתחומם הנוגעים לתחום השירות הספציפי – וודאו שכל פרט מידע שתכתבו יהיה נכון ומדויק במאה אחוז.

2. שלבו דימויים ויזואליים

כמובן שתוכן כתוב בלבד אינו יכול להספיק בעידן של היום, כדי להשיג את תשומת ליבו של הצרכן הממוצע. לכן, חשוב מאד להטמיע דימויים ויזואליים מושכים ומעניינים במקומות אסטרטגיים באתר שלכם, וכך להבטיח ענין ואפילו תפוצה ויראלית, במקרה של סרטון איכותי במיוחד; אם אתם חוששים מהעתקה של הסרטון שלכם ושיתופו ללא קרדיט באתרים ובמות אחרות, תוכלו להוסיף לוגו בגוף הסרטון עצמו, וכך להבטיח נוכחות חזקה של המותג שלכם, בכל שיתוף וחשיפה שהוא יקבל.

3. הקדישו מחשבה רבה במיוחד לעיצוב האתר, ואז עוד קצת

עיצוב האתר כולו, מעבר לדימויים שיופיעו בו ולשילוב הטקסט בצורה הטובה ביותר, חייב להיות מוקפד ומדויק להפליא, כך שיהיה מותאם מצד אחד לאופי החברה שלכם ולתחום השירות הספציפי שאתם מציעים, אך מנגד גם לאופי קהל היעד (וקהלי היעד הפוטנציאליים הנוספים) שלכם.

עיצוב נכון נחשב לאחת המשימות המורכבות בכל הנוגע לתהליך קידום אורגני ובניית אתרים בכלל, אך חשוב להבין שללא קריאת התמונה הנכונה אתם עלולים חלילה לאבד את כל העבודה הרבה שהשקעתם בכל אחד מהתחומים האחרים שצוינו לעיל. לכן, חשוב מאד לבחור בחברת עיצוב המתמחה לא רק בעיצוב אלא גם בהתאמה אופטימלית שלו לאתרי אינטרנט, וכן מחזיקה במתכנתים מנוסים שיידעו לעשות את כל ההתאמות החיוניות הנוספות – הנוגעות לרספונסיביות, מהירויות טעינה, פיצ’רים מיוחדים ועוד.

כתבו לנו

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך: