התאמת אתר למובייל-הדבר החשוב הבא מבחינת גוגל

התאמת אתר למובייל-הדבר החשוב הבא מבחינת גוגל – בתוך כחודש מהיום (21.4.15) יוצא עדכון חדש מבית היוצר של גוגל, הפעם מדובר בחשיבות התאמת אתר האינטרנט לגלישה ממכשיר מובייל.

אין מדובר בעוד עדכון מינורי אלא בכזה אשר יהפוך עולמות בזירת האינטרנט, בדיוק כפי שגוגל עשתה לפני כשנתיים בנוגע לעדכון של קישורים רלוונטים, אז כזכור נפגעו מאות מליוני אתרים אשר עשו קידום אתרים בארץ ובעולם עד כדי סגירת עסקים עקב פשיטת רגל.

המכה האנושה שעסקים בכל רחבי העולם חטפו ממש גרמה לקריסתם ולאיבוד פרנסה קריטית עבור משפחות רבות, על פניו נשמע הזוי או לא אמיתי במובן כלשהו אך דמיינו מצב בו אתם כבעלי חנות רגילים כי בכל יום נכנסים אליכם לחנות 100 קונים פוטנציאלים ואילו בוקר בהיר אחד לא נכנס ולו קונה בודד במשך חודש או יותר…

אין ספק שמצב כזה יגרום לבעיית נזילות קשה לבעל העסק ואף לסגירתו, גם כאשר חלף חודש הקונים עדיין המשיכו"לטפטף" ברמה היומית, ולא חזר למעשה קצב הקונים טרם לעדכון גוגל.

בימים אלו אנו עומדים בפני מצב דומה, אומנם לא ניתן לדעת מה גוגל מתכוון בפוסט הקצר מאד שפרסמו אך הכוונה מובנת לאנשי המקצוע בתחום שכן גוגל אינם מגלים את מלוא כוונתם אלא רומזים/מכוונים בכללי. עדכון זה העוסק בהתאמת האתר לגלישה ממכשיר סלולרי בא לעשות סדר ולהקל על הגולשים המגיעים ממכשירים אלו. יש לזכור כי גוגל למעשה מכריח את כל עולם העסקים ליישר קו עם הקדמה והטכנולוגיה ובא לעשות סדר בין האתרים הישנים, טרום תקופת המובייל או כאלו שאינם מותאמים או ריספונסיבים (responsive).

לרוב מדובר על אתרים שנבנו בטכנולוגיה ישנה (ASP-ASPXׂ) וכו', שפות תכנות אלו מיושנות ולמעשה "באו לעולם" טרם מהפכת הטלפונים החכמים ולכן אינם מותאמים בשום רמה לגלישה ממכשיר חכם.

התוצאה למעשה הנה זום אין/אאוט על מנת לגלוש באתר כזה ממכשיר חכם, רוב הגולשים לא יטרחו כיום לשחק עם הזום אלא ינטשו את האתר ולמעשה לא יחזרו אליו, לרוב גם לא ממחשב רגיל.

גוגל עוקבים אחר הטרנדים ושינוי הרגלי הגלישה/צריכה שלנו מתייחסים לשינויים אלו ובאים לקראת הגולשים בכך שהם משנים את הפרמטרים שלהם. כלומר, גוגל מחייבת את בעלי העסקים בעולם כולו לבצע שינוים והתאמה של האתר בית שלהם למכשירי קצה, ואין כאן מקום להנחות (כמו תמיד)….

חשוב לזכור כי גוגל מבצע את השינוים על פי המגמות המובילות בעולם ועל פי הרגלי הגלישה של כולנו ולא על פי גחמתם. שכן גוגל דואג לגולשים ונצמד למדיניות שלהם על פיה, גוגל דואגת להגשת תוצאות מיטביות לגולש המחפש ולכן גם בעולם של חיפוש ממכשירים חכמים יש חשיבות גדולה לקבלת אתר מותאם ונוח לגלישה.

מדיניות גוגל מאז ומעולם הייתה להודיע על שינויים אך לא לחשוף את השפעת שינויים אלו על דרוג האתר אלא כביכול להתריע על השינוי. יחד עם זאת הכרותינו רבת השנים עם גוגל הוכיחה חדשות לבקרים כי כאשר גוגל מודיע על שינוי, זו רק ההתחלה ולכן יש צורך להתייחס לכך בשיא הרצינות והמקצועיות ולפעול בהתאם.

אנו ממליצים בחום לכל בעלי האתרים שאינם מותאמים לגלישה סלולרית (מכשירים חכמים) לפנות אלינו עוד היום ולהקים אתר חדש המותאם לדרישות גוגל.

בברכה,

צוות קורנגה

רוצים להופיע בעמוד הראשון בגוגל? השאירו פרטים או התקשרו 073-2555000:

Call Now Buttonקבלו הצעת מחיר במקום
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
× שלח הודעה לוואצפ שלנו