הקמת אפליקציות

אפליקציות למובייל

עולם העסקים נמצא במרוץ אחר אפליקציות שונות ומגוונות, כל אחת מהן אמורה לפשט ולהקל עלינו את חיי היום יום וליצור חוויה משתמש נעימה ככל הניתן. זאת על מנת שמשתמש הקצה ימשיך להשתמש באפליקציה יותר ויותר ולמשך תקופה ארוכה.

כאשר הנתונים מראים על נטישה עזה בקרב אלו המורידים אפליקציה חדשה במהלך שלושת הימים הראשונים להורדה(78%)אי אפשר להשאר אדישים ולבנות על נאמנות הגולשים או עד כמה האפליקציה מושכת את העין ו/או ידידותית למשתמש.

לכן חשוב מאד לפתח אפליקציה אשר תיתן מענה אמיתי לצורך כלשהו או תסייע לנו בחיי היום יום, דוגמת תוכנת ניווט, תוכנת מסרים מיידים וכו'. אפליקציות אלו הן השורדות האמיתיות בקרב המשתמשים, כאשר במציאות רובן המכריע של הפיתוחים הללו מוצאים דרכם לבית הקברות של של אנדרואיד ואפל.

סיפור לקוח-פיתוח אפליקציה:

אחד מלקוחותינו(בעל רשת חנויות)פנה אלינו בבקשה להקים עבורו אפליקציה אשר תסייע לאנשי המכירות שלו לקבל מידע אמין ומהיר בזמן אמת כאשר הם בתהליך מכירה מול לקוחות פוטנציאלים. בבסיס הרעיון הנה האפשרות לקבל זמינות מלאי/צבעים/מידות לגבי סלונים, חדרי שינה וריהוט לבית. הבעיה צצה כאשר סוכני המכירות נאלצו לנטוש את הלקוחות ולרוץ למחשב על מנת לספק תשובות ללקוח.

לכן פיתחנו במיוחד ללקוח אפליקציה קלה ונוחה לשימוש ולתפעול אשר בבסיסה יישום הרעיון בשיטת"Keep it simple"

האפליקציה נבנתה כמבוססת web ולכן אינה נדרשת לאישורי החברות הגדולות על מנת לעלות אותה לחנות(מה גם שהאפליקציה אינה מיועדת לציבור הרחב).

בתוך כ-3 שבועות הקמנו מערכת קלה ונוחה לשימוש אנשי המכירות ולמתפעל האפליקציה, מצד סוכני המכירות הם מקבלים במהירות תשובות לגבי זמינות המלאי,צבעים וכו'. כל זאת מבלי לנטוש את הלקוח באולם התצוגה ובמלי לרוץ הלוך ושוב למחשב הנייח.

מבחינת מתפעל האפליקציה, הוא אינו תלוי מיקום/מקום/מכשיר אלא יכול להעלות מכל מכשיר ובכל עת מלאי חדש, זמינות המוצרים, שינוי מחירים ולמעשה כל פעולה אחרת לה יידרש.

היום, כשנה וחצי לאחר הקמתה קיבלנו פנייה ממספר גופים דומים המבקשים כי נפתח להם אפליקציה דומה אשר תותאם למוצרים ולצרכים שלהם.

על ידי חשיבה יצירתית הצלחנו להוזיל עלויות בעשרות אלפי שקלים ללקוחות, חסכנו זמן פיתוח יקר וחוסר שביעות רצון לקוח בכך שהוא לא נאלץ יותר לחכות חודשים רבים עד להקמת אפליקציה.

צוות הפיתוח של קורנגה עובד בצמוד לסטודיו שלנו ובכך אנו מאחדים כוחות בחשיבה מקורית ויצירתית על מנת למצוא את הפתרון הראוי והטוב ביותר עבור הלקוח.

כתבות נוספות:

קידום אורגני לאפליקציות    אפליקציות לעסקים

רוצים להופיע בעמוד הראשון בגוגל? השאירו פרטים או התקשרו 073-2555000:

קבלו הצעת מחיר במקום
שינוי גודל גופנים
ניגודיות