גוגל מעדכנים את אלגוריתם החיפוש-עדכון קריטי

מזה מספר חודשים גוגל מבצעת ניסויים שונים ומשונים באלגוריתם החיפוש שלה, עד כה היו רק השערות לגבי מהות שינוים אלו, כמי שמכירים את גוגל מקרוב ועובדים מול השגעת שלהם כבר 12 שנים הבנו כי מהלך גדול צפוי בקרוב.

למען האמת, צפינו את המהלך שכן לפי כל הסממנים גוגל נערכה לשינוי תוצאות החיפוש או סריקת האתרים המקודמים, איך שתרצו לקרוא לכך. מזה כחודשיים אנו עדים לתהפוכות בתוצאות החיפוש, אתרים שהיו במיקומים ראשונים עברו בן לילה לעמודים 2-3-4 ומעבר לכך. או אתרים חדשים שרק התחלנו בקידומם פתאום קפצו למיקומים גבוהים בעמוד הראשון, בניגוד לכל הגיון או אף עמידה בחוקי גוגל. שינוים אלו הנם מהותיים מאד ואינם מתבצעים על ידי גוגל לעתים קרובות, למעשה מדובר בפעם הראשונה בה גוגל יצרה כאוס בתוצאות החיפוש, כל זאת לשם מטרה אחת בלבד, הגדלת הרווחיות בפרסום הממומן, הקטנת התלות של אתרים בקידום האורגני מתוך כוונה לייצר נהירה המונית של בעלי עסקים לפרסם בקידום ממומן, שיטת הפרסום המשתלמת ביותר עבור גוגל, כזו המעשירה את כיסיה ללא כל הגבלה. אמרנו מכונת כסף? זה באמת כסף קטן לעומת הקופות של גוגל.

אז מה בעצם השינוי עליו הכריזה גוגל בבלוג שלה? למעשה מדובר בהצהרה רשמית המעניקה לגרסת המובייל של האתר שלכם את הדרוג הראשוני והמשמעותי ביותר. קרי, האתר בגרסת ה-WEB חייב להיות זהה(ריספונסיבי מוחלט וזהה)בתכניו לגרסת ה-Mobile שכן גוגל תתחיל לאינדקס את התוצאות והדרוג מהגירסת Mobile תחילה.

מה המשמעות לבעלי אתרים?

1.אם האתר שלכם אינו מותאם למובייל, אזי עליכם לבנות אתר חדש באופן בהול שכן בקרוב מאד האתר שלכם ייעלם מתוצאות החיפוש בגוגל. זו כבר הנחייה ישנה מאד של גוגל ולכן אתרים פשוט יעלמו מהרשת.

2.במידה והאתר שלכם מותאם לגרסה ריספונסיבית מקוצרת אזי אתם גם בבעייה, גוגל יסרוק תחילה את התוכן והפרמטרים בגרסת מובייל וממנה יקבע הדרוג של כל האתר, גם של הגרסת WEB. לכן היה וקיצרתם את התוכן/תמונות חומרים בגרסת המובייל הדרוג שלכם ייפגע בכל המכשירים ולא רק במובייל.

3.במידה והאתר שלכם מותאם למובייל וריספונסיבי לחלוטין, מכיל את אותו תוכן כמו באתר בגרסת ה-WEB אזי אתם מוגנים לחלוטין משינוי זה.

לכל שאלה ועניין בנושא קידום אתרים בגוגל נשמח לסייע,

צוות קורנגה

 

 

רוצים להופיע בעמוד הראשון בגוגל? השאירו פרטים או התקשרו 073-2555000:

Call Now Buttonקבלו הצעת מחיר במקום
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
× שלח הודעה לוואצפ שלנו