שדרוג אתר או בניית אתר חדש?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

שדרוג אתר או בניית אתר חדש?

שאלה זו עולה מעת לעת על ידי לקוחות אשר מבקשים מצד אחד לרענן את העיצוב של האתר אשר בנו לפני מספר שנים, ומצד שני כאלו המבקשים לשדרג אותו טכנולוגית על מנת שיעמוד בדרישות גוגל והעיצוב העכשווי.

בקשות אלו באות מתוך מחשבה על חסכון בהוצאות ובכאב ראש הכרוך בתהליך הקמת אתר חדש(זכור להם מהפעם הקודמת..) ומחוסר הבנה מקצועי של בקשתם. בגדול ניתן לשדרג כמעט כל אתר וכל טכנולוגיה, השאלה מה נדרש לשדרג באתר והאם ההשקעה, מאמץ, עלויות שוות את זה…רבים מהפעמים אנו לא ממליצים על שדרוג אתר קיים אלא על הקמת חדש, כל עוד האתר הישן בנוי בשפת תכנות מיושנת דוגמת ASP או שפת תכנות אחרת.

במקרים אלו השדרוג לא יעזור בנושא קידום אתר שכן מעצם היותן שפות תכנות מיושנות הן אינן מותאמות בצורה מיטבית לדרישות גוגל העכשוויות. ראה ערך וורד פרס אשר זוכה לאהדה רבה ולרוח גבית חזקה מגוגל טכנולוגיה המועדפת עליהם להקמת אתרים. לא בכדי שכן כיום כל אתר 5 הנבנה בעולם מבוסס וורדפרס.

לעיתים שדרוג אתר מיושן גורר עימו בעיות קוד רבות אשר היו “כסוכן רדום”בכל השנים האחרונות אך בעת ניסיון לשדרג..הקוד השתבש והאתר למעשה הופך לשעה אבודה במקום לשעת עבודה…וכאן בדיוק השלב בו ההוצאות על השדרוג יעלו ושביעות הרצון שלך כלקוח תרד שכן יתחילו סבב תקלות חוזרות ונשנות, את רובן לא ניתן יהיה למנוע לצמיתות אלא כתיקון זמני.

לכן המחיר הכבד הן בארנק והן בתעצומות הנפש ועדיף תמיד להתקדם טכנולוגית לדרישות עדכניות המומלצות על ידי ארגון התקינה האמריקאי W3C ועל ידי גוגל כשליט עולם הקידום.

אתר ריספונסיבי חדש המעוצב במיוחד עבור העסק שלך ואינו חלק מתבנית וורד פרס יעלה כמעט כמו השדרוג של האתר הישן ולכן אין טעם לחשוב על שדרוג הישן כלל וכלל. אלא על הקמת אתר ריספונסיבי חדש.

אתר ריספונסיבי יאפשר לעסק להמשיך להתפתח גם בשנים הבאות מבחינה טכנולוגית ועיצובית, יאפשר לעסק להוסיף פיצ’רים שונים ומגוונים ולהרחיב את סל השרותים של העסק באינטרנט. מעבר לכך האתר יעמוד בדרישות גוגל לקידום אורגני וימשיך לגייס לקוחות חדשים מדי יום, גם כאשר העסק סגור.

נשמח לסייע לכם בבחירת האתר המתאים לעסק שלכם, לפגישת יעוץ ללא כל התחייבות

כתבו לנו

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הנגשת אתרים ♿

הנגשת אתרי אינטרנט: אילו אתרים חייבים בהנגשה? האם כל האתרים חייבים לעמוד באותה רמת הנגשה? מהי הנגשת אתרי אינטרנט? במאמר זה נעסוק בעיקרי החוק ומה

קרא עוד »