פיתוח והקמת אתרים ריספונסיבים

מסחר באינטרנט - מאמר מאת קורנגה בע"מ

מחלקת פיתוח והקמת האתרים שלנו גאה להביא בפניכם את החידושים המתקדמים ביותר בעולם הדיגיטלי, ולהציע לכם שירות שאתם תהיו המורווחים העיקריים ממנו.

אנו דואגים להישאר מעודכנים כל העת, ובזכות לימוד והיכרות עם העולם הטכנולוגי – בכל יום מחדש – תוכלו להיות בטוחים כי השירות שנציע לכם יהיה היעיל, המקורי והיצירתי ביותר, והכל במחירים הוגנים.

הקמת אתרים – כך תעשו זאת נכון

כדי לבלוט על פני המתחרים בהקמת אתר, יש לקחת בחשבון משתנים רבים, ביניהם עיצוב קונספט, שמירה על שפה מקצועית (אך מותאמת ללקוחות וללקוחות הפוטנציאליים), תכנון מדוקדק של מבנה האתר ועוד ועוד. גודל, צורה, מבנה וצבע של באנר באתר עשויים לעתים להיראות חסרי ערך כאשר בוחנים אותם לחוד; אך האמת היא שכל פרט ופרט באתר חשוב – הן בפני עצמו והן כחלק מהמכלול של שאר הפרטים המופיעים באתר. אנו מציעים לכם בניית אתר מא’ עד תו’, וכן ניתן גם לחדש ולפתח אתרים קיימים, ולשנות רק את חלקם.

פיתוח אתרים

כל אתר זקוק לתחזוקה, ממש כשם שמבנה ועסק זקוקים לחיזוק היסודות, לשיפור המראה החיצוני ולרענון המתרחש בהם.

כדי למנוע מצב של “דריכה במקום”, אנו רואים בעבודות הפיתוח משימה הדומה להקמת האתר: זוהי הזדמנות למנף את אותו ולהעשיר אותו ברעיונות חדשים, בתכנים מקוריים, בעיצובים מרעננים ועוד.

בזכות הניסיון – קורנגה פיתוח אתרים וקידומם במנועי החיפוש

אנשי הצוות שלנו מתמחים בהקמה ובפיתוח של אתרים תדמיתיים, לכל סוגי הארגונים – קטנים כגדולים, ולכל מטרה. אנו מבטיחים תנועה רבה בתוך האתרים עצמם, וניתן להוסיף לכך שירותים נוספים דוגמת קידום אתרים בגוגל, שיובילו לחשיפה נרחבת גם במקומות אחרים ברחבי הרשת.

כתבו לנו

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

ניהול מוניטין בפייסבוק - קורנגה בע"מ

ניהול מוניטין בפייסבוק

בעשור האחרון או קצת יותר, אנו חולקים את חיינו ברשתות חברתיות, מעלים תמונות, סיפורי חיים, פוסטים נוקבים עם טענות ומענות, פירגונים לספקי שירות לצד ביקורות

קרא עוד »
ניהול מוניטין לבכירים - קורנגה בע"מ

ניהול מוניטין לבכירים/ות

בעבר הלא רחוק ניהול מוניטין לבכירים היה מונח לפתחו של משרד היח”צ שטיפל בכל הקשור להודעות לעיתונות, פעילות יח”צ, כתבות ותוכן מטעם הלקוח. כך’ ריכזו

קרא עוד »
כתיבת תוכן לאתרים - קורנגה בע"מ

כתיבת תוכן לאתרים

כתיבת תוכן לאתרים ובמיוחד כאשר הדבר נוגע לתחום הקידום אתרים אורגני, חייבת להיעשות בצורה נכונה ומחושבת – כדי שגוגל יזהה את האתר שלכם כאיכותי, מעניין

קרא עוד »