מה חשוב לבדוק לפני שמקימים אתר

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

בניגוד למצב שהיה קיים לפני רק כמה שנים, בניית אתרים אינה עניין כל כך מסובך או מאיים. האינטרנט היום הרבה יותר נגיש, ואתרים שמציעים שירות בניית אתרים עצמאי צצים בכל מקום.

אבל דווקא בגלל הנגישות הזו, שכל הצרכנים חשופים אליה כל הזמן, נהיה קל מאוד לזהות ולהבדיל בין אתר שנבנה על ידי מערכת אוטומטית או על ידי חובבן, ובין אתר מקצועי שנבנה על ידי חברה לבניית אתרים. ישנים סוגים רבים של אתרים: אתרי תדמית או אתרי מותג, אתרי תוכן או אתרי וורדפרס.

ההבדל בין אתר שנבנה על ידי מקצוענים לכזה שהורכב על ידי המשתמש הביתי הוא כשמים וארץ.

חשיבות בניית אתר מקצועי

חברת קורנגה קיימת יותר מ- 12 שנים, במהלכן בנתה מעל 1,700 אתרים ייחודיים, מותאמים אישית ומעוצבים בקפידה לגופים שונים, קטנים וגדולים כאחד. בניית אתרים לא מסתכמת בעיצוב או בתוכן הכתוב. קורנגה הנה חברה לבניית אתרים שמאמינה שאתר מוצלח יוצר אווירה מסוימת, ומשדר לגולש את המסרים שהחברה רוצה להעביר. אתר טוב הוא כלי פרסומי, שיווקי ומקצועי שאין כדוגמתו. העובדה שרוב המשתמשים יכולים לזהות מיד אתר לא מקצועי, אומרת שלא מומלץ להעמיד אתר שכזה בתור הפנים של החברה. אתר האינטרנט שלכם הוא מעבר לכרטיס הביקור שלכם. הוא הדבר המידי ביותר שהלקוח יכול לראות. זהו הרושם הראשון שלו, והוא עשוי גם להיות האחרון.

תהליך העבודה בקורנגה

קורנגה הינה חברה לבנית אתרים שלוקחת כל אתר כפרויקט אישי ומשקיעה בו את מרב המשאבים. האתר האישי שלכם לא יורכב מתבנית מוכנה מראש, או ירגיש “מוכר” בשום אופן. הוא יותאם לעסק שלכם ולתפקיד הספציפי שייעדתם לו. בעזרת הבנה מעמיקה של אופן פעולתם של מנועי חיפוש, בבניית האתר ישולבו גם כלים שיעזרו לאתר להיות בולט יותר בחיפושי גוגל, וכך ירחיבו את מעגל הלקוחות הפוטנציאליים שלכם באמצעות קידום אתרים בגוגל שבאמת עובד.

אז אם אתם מחפשים חברה לבניית אתרים, שמשלבת מקצועיות וניסיון של שנים עם שקיפות, ליווי אישי של הלקוח ומחירים הוגנים – פנו אלינו לקביעת פגישה ראשונית.

כתבו לנו

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך: